Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
W USA czarnoskóra 16 latka zaatakowała inną czarnoskórą dziewczynę. Przyjechała policja. Gdy policjant zauważył że napastniczka bierze zamach ręka w której trzyma nóż oddał strzał. Napastniczka zmarła w szpitalu

Tymczasem ciocia napastniczki

- Była dobrym dzieckiem. Tak, miała problemy, ale nie zasługiwała, by zostać zastrzelona na ulicy jak pies - mówiła kobieta.



Oczywiście sytuacja wywołała liczne protesty w USA. Na, zdjęciu biała Julka

#bekazlewactwa #usa #blm #neuropa #4konserwy
źródło: comment_16189955464hsnlx4EpNUhSm4VercXal.jpg
  • 12
@OCIEBATON Ja nie rozumiem co ci ludzie mają w głowach w USA, tyle się naoglądałem strzelanin z policyjnych body camów i nie wierzę jak ktoś może być tak bezmyślny. Jakbym ja był w USA i policjant by coś do mnie powiedział to bym stanął obesrany jak słup soli z rękami w górze, bo każdy wie, że oni tam często najpierw strzelają, a potem pytają i nie wiesz na kogo trafisz. A oni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@dropper: usprawiedliwiać? zmienić? Jak? Policjanci są tacy nerwowi bo wiedzą, że w każdej chwili mogą być zaatakowani i stracić życie. Możemy zabronić policjantom strzelać, ale wtedy wszyscy się zwolnią, bo nie chcą iść na rzeź. Dopóki zagrożenie jest takie duże, policjanci będą nerwowi i gotowi do strzelania. Żeby było lepiej, to trzeba zacząć od drugiej strony, zmniejszyć ubóstwo, przestępczość, rozbicie rodzin, może zwiększyć kontrolę nad dostępem do broni.