Wpis z mikrobloga

Jak widzę sprzęt Whirlpool to mnie ciarki przechodzą. Kupiłem kiedyś pralkę i zmywarkę tej marki bo jak się razem kupowało to fajny rabat był. Po miesiącu zalałem sąsiadów piętro niżej jak puściłem ja na 90°C dwa(!) węże się rozciekły przy króćcach od temperatury, wymienili mi tą pralkę na nową, jakiś czas później ta sama historia. Chcieli mi znowu wymieniać ale parę złotych dopłaciłem i wziąłem Samsunga który działa do dziś
@kepak: Reklamy na fejsie to teraz scam totalny. Coraz gorzej z dnia na dzień. Swoją drogą, konta reklamowe na fejsie są teraz tak często blokowane (jak się można domyślić - branża diety/fit/wszystko z odchudzaniem dostaje najbardziej w du*pę teraz), a to jakoś przechodzi przez weryfikację fejsa. Ciekawe. Jednak obsesja fejsa na punkcie wyglądu, ciała i wszelkiej tematyki wokół diet jest największa, a wyłudzanko to nic takiego. Zdziwilibyście się, jak trudno teraz
@baldi jak truskawki cukrem posypujesz to się powinieneś wstydzić, może jeszcze powiesz że leniuchy też z cukrem jesz albo zacierke, przez takich jak ty budzę się w nocy z krzykiem jak sobie przypomnę jak za dzieciaka dostałem pyszne parujące jeszcze kopytka polane tłuszczykiem i skwarkami i jakiś zwyrodnialec taki jak ty jadł dokładnie takie same tylko posypał je cukrem zamiast solą