Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 61
132 890 + 205 = 133 095

Czy wiesz że:

Z Jaworzna do Krakowa i nazot jest 200km jeśli jesteś dzbanem?
Tak to jest kiedy umawiasz się ze mną na 120km... ;)

Czyli pojechaliśmy wespół, kompanią doborową, do Stolicy chwilowo nieaktualnej. A pojechaliśmy bo takiemu jednemu (@metaxy) chciałem klamoty zawieźć. W tą jakże rześką pogodę, na wycieczkę zabrali się ze mną:
Pani Paulina
Pan @Mortal84
Pani @edicsson w niepełnym wymiarze km (acz setkę po 30 godzinach bez snu wykręciła:) )
oraz Pan Piotr

Fajny to był wyjazd. I ujeb się trafił, i wiatr w ryj, i bruki krakowskie (rany boskie!) i paskudne cepeery :) Pełen zakres nawierzchni oraz całkiem różne warunki pogodowe (bo nawet coś tam kapnęło w Łączanach)

To teraz kolektywne czysta plus ;)

#rowerowyrownik #200km

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1619289607xDbDnk0eQYt3pR9oTxwSGy.jpg
  • 29
@borjaki: To jest droga krajowa, jeżeli tak ogarniasz oznakowania, to nie wsiadaj za kółko, albo kierownice :F.


@uysy: na zdjeciu nr 4 jest droga na ktorej nie moga znajdowac sie rowery.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@borjaki: Tam jest krajowka i jak najbardziej można tam jechac rowerem jeśli nie ma zakazu. Ale widzę że juz ci koledzy próbowali wyjaśnić i nie dociera więc ja też nie będę strzępił ryja:)
@zenon_z_chorzowa1: Endo nie działa. Stravy do samej nie używam, na wahoo i dopiero później wrzucam na Strave... Atencją? Dzięki wrzucaniu tras pod tagi, na FB, na insta poznałem kupę świetnych ludzi z całego kraju z którymi od