Wpis z mikrobloga

Czy odzyskał ktoś może zaliczkę wpłaconą na wycieczkę w #tui? #wakacje #loty #podroze #egipt
Mam wykupioną wycieczkę do Egiptu, gdzie wymagają negatywnego testu. Wykupując rok temu tą wycieczkę nic nie było wiadomo o testach, co jest naturalne. Teraz wymagane są testy na co się nie godziłam i nic takiego z Tui nie podpisywałam.
Nie chce być uziemiona w hotelu na 2tygodnie lub żeby cała kwota wycieczki przepadła i wszystko zależało od szczęścia na lotnisku. Uważam, że nie są w stanie mi zagwarantować, że moja wycieczka się odbędzie.

Niestety polubowne załatwienie sprawy nie wyszło, poziom obsługi naprawdę jest na niskim poziomie.
  • 4
@Mag_ jak się sprawa zakończyła ?

@Czarli1234 to można zrezygnować z wycieczki jak się zmienią godziny wylotu ? Mam wpłaconą zaliczkę do Tui i zastanawiam się jak to odzyskać jak nie chce jechać w tym roku.
@czaq: tak, zmienily się warunki wycieczki/umowy. Jesli nie chcesz jechać w tym roku to byla możliwość dokupienia ubezpieczenia 75zl/os i wtedy możesz przesunac wycieczke na inny sezon, ale nie pamietam do kiedy można bylo to dokupić (nie trzeba bylo kupować przy rezerwacji)