Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że dość dużo osób wchodzi w dyskusję z użytkownikiem @bartolomis, który (zgaduję) za życiowy cel postawił sobie bronienie kościoła katolickiego/chrześcijaństwa na wykopie, i robi to w bardzo wielu wątkach ateistycznych, czy tych, które prześmiewają wierzenia - Przestrzegam.
Ta osoba NIE MA żadnych merytorycznych argumentów, mimo że cały czas mówi, że je ma. Ta osoba NIE poda Ci ani jednego dobrego argumentu, ani Twoje argumenty w żadnym stopniu do niego nie dojdą, bo ten zwyczajnie ich nie czyta. A jeśli czyta, to będą dla niego nadwyraz niezrozumiałe.
Ale mimo to, cały czas próbuje te dyskusje prowokować (polecam zaglądnąć na Jego profil). Zapewniam, dyskusja z tym człowiekiem NIE BĘDZIE merytoryczna, nie będzie rzeczowa. Szkoda Waszego czasu
Tak więc Drogi Mirku, Droga Mirabelko, która ma wątpliwości związane z KK, czy chrześcijaństwem, bądź po prostu lubi dyskusje na temat wiary - na pewno sensu nie ma wdawanie się w dyskusję z tym konkretnym użytkownikiem.

Ten wpis NIE powstał po to, żeby kogokolwiek obrażać. Powstał on jedynie ze szczerej chęci zaoszczędzenia czasu ludziom, którzy na serio traktują tematy związane z wiarą.
Na mirko są ludzie wierzący, którzy poszukują wiedzy, chętnie wdają się w dyskusje, posiadają swoje argumenty, i nie głoszą jedynie populizmów. Ale niestety takim użytkownikiem nie jest Bartolomis.
Tak więc zalecam ignorowanie jego zaczepek.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, tutaj przykłady zmarnowanego mojego (i nie tylko mojego) czasu na dyskusje z w/w osobą:

https://www.wykop.pl/wpis/54999179/bekazkatoli/

https://www.wykop.pl/wpis/56813087/odnosnie-wpisu-scorpiona-bo-dodal-mnie-na-czarno-j/

  • 5
@royalewithcheese: Trochę tak. Jednak mimo to - są ludzie wierzący, którzy potrafią przedstawić argumenty nad którymi trzeba się zastanowić. Jest też dużo bardzo inteligentnych ludzi, którzy są mocno wierzący (np. Michał Heller), są też ludzie wierzący, których argumenty są słabe - ALE SĄ. I widać, że chociaż się zastanawiają nad swoją wiarą.
Z takimi się fajnie dyskutuje.

A przestrzegam przed tą konkretną osobą, bo ta udziela się prawie cały czas w