Wpis z mikrobloga

Chcę wydrukować stronę www. Zdawać by się mogło - jakiż to problem? Wchodzę na opcje firefoxa i daje drukuj. Problem w tym, że przeglądarka dzieli mi stronę w sposób, który mi na przykład nie pasuje. Chciałbym mieć możliwość większej edycji niż marginesy czy skala. Chciałbym na przykład dać tabulator przed słowo 'Schemat' i zjechać tekstem niżej za pomocą entera. Jak w Office.

No właśnie a jak wklejam w OpenOffice to wkleja mi cały tekst na czarno a chciałbym na przykład by zachowało miejsca gdzie czcionka jest na czerowono.

Próbowałem konwersji strony do pdf ale edycja pdf nie jest taka prosta. W LibreOffice też na przykład cały tekst mam na czarno i tabelki też nie kopiują się idealnie. Mirko pomóż

Przykładowa strona potrzebna do edycji http://dobragramatyka.pl/present-simple

#informatyka #grafika #adobe #photoshop #internet #pytanie #software #programy
petrelli30 - Chcę wydrukować stronę www. Zdawać by się mogło - jakiż to problem? Wcho...

źródło: comment_1619532615VWC8YaOzzbL0FAfd2LX4Tv.jpg

Pobierz
  • 2
@petrelli30: to ci cię interesuje to właściwość css "page-break-after: always;" dodając go narzędziami developerskimi do "element.style" elementu przed paginacją (znajdziesz go inspektorem/zbadaj element pod prawoklikiem).