Wpis z mikrobloga

Pochwalę się i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

42093 Lego Technic Chevrolet Corvette ZR1

Chyba pierwszy kupiony model od czasów gówniaka, w dodatku Technic (którego nigdy szczególnie nie lubiłem). Zaskakująco dużo frajdy podczas składania, całkiem zmyślna instrukcja montażu, a sam model pękł w ~2 godziny. Trochę szkoda, bo planowałem sobie dawkować na kilka dni, no ale cholera wciąga jednak człowieka...
Jak za 130 PLN, to jestem bardzo kontent, bo model jest całkiem spory. Z rzeczy, które mnie "zaskoczyły", to zmiana plastiku - nie sądziłem, że podczas składania wrażenie będzie spotęgowane. Starsze Technic, które gdzieś mam zbunkrowane były jednak bardziej sprężyste (przynajmniej jeśli chodzi o klocki-łączniki).

Wołam @damw, bo polecił ten zestaw - dzięki Mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lego #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_1619545908MnQ86cbI7xTFkvFeXMUYCy.jpg
  • 8
obczaj sobie alternatywne modele, bo jest ich kilka i większość jest lepsza od Corvetty, więc będziesz zadowolony jeszcze nie raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@size: OP jest tego świadomy, bo podczas polecania sam mu o tym wspomniałem.
Dodatkowo nie kilka, tylko obecnie ponad 100 :D

@pumpkinguy: no jak się podoba, to spoko. To teraz separator, rozłączanie klocków i jedziesz z kolejnymi modelami :D
@pumpkinguy: zdania na temat tego modelu są podzielone :) mi tez się podobał. Bardzo fajnie rozwiązali pochyloną boczną linię nadwozia. Podczas składania na początku myślałem, ze to będą jakieś zmyślnie otwierane do góry drzwi ale coś mi nie pasowało :D