Wpis z mikrobloga

Aha czyli podsumowując sytuacja wygląda tak, że federacja wiedziała już od dwóch tygodni o kontuzji, a mimo to cały czas były dostępne zakłady na Gamou, tylko po to, żeby #!$%@? masę ludzi na kupony. Teraz masa kuponów będzie miała wyzerowane to zdarzenie co sprawi, że większość postawi kolejny hajs, żeby dodać to wydarzenie. Według mnie chamskie zagranie bo nie wiem jak to inaczej nazwać. Ja wiem, że większość tu stawia pewnie kupon za 20zl i nie jest to duży pieniądz ale w sytuacji jak ktoś sobie wchodzi grubo, a potem jest podpuszczany, żeby zagrać specjalnie drugi kupon. Oczywista sprawa jest to, że pewnie z 95% kuponów nie siada jak nie więcej, czyli nic innego jak znowu pompowanie betlica, także po raz kolejny olbrzymy #!$%@? do dupy dla fame i betclic za robienie nas, jako widzów jawnie w #!$%@?.
Informacje o tym, że kontuzja jest od 2 tygodni przekazał Pająk w swoim dzisiejszym wideo na yt, a, że Pająk nie należy do najbystrzejszych to nie pomyślał pewnie nawet przez chwilę, że nie powinien tego mówić.

Wyprzedzając komentarze, tak wiem, że i tak obstawie.

Koniec wywodu. Pozdrawiam
#famemma #betclic #bukmacherka
  • 7
@Ktoss: uważam, że nie ma znaczenia akurat jak ktoś gra, bo to jego sprawia co i za ile stawia, napisałem przecież, że kurs będzie rozliczony, także akurat Twoi komentarz ze wszystkich tutaj był najmniej potrzebny
@Burak-Z-Niemiec: z lvbet to już 100% dramat i tam sądzę, że współpraca się zakończyła dlatego, że podczas gali nie dało się korzystać z tego shitu, takie było obciążenie strony. Poza tym, betclic robi to poraz kolejny bo na poprzedniej gali było to samo, tylko wtedy nikt nie sprzedał info, że wiedzieli o tym wcześniej np 2 tygodnie.