Wpis z mikrobloga

Mireczki chce zaszaleć pierwszy raz w życiu i kupić sobie jakiś lepszy telefon. Obecnie mam #iphone 7 plus. Co byście doradzili do 3000? Na celu mam iPhone 12 mini (ze względu właśnie na mniejszy rozmiar), ale może czyms mnie zaskoczycie? #ios #apple #android
  • 22
ak ci nie wadzi brak usług gógle to Huawei P40 (1700zł) P40 Pro+ (3200zł) Lub bez + 2899zł

ew zostać przy IP, do 3k jest 12Mini 64gigs
DO 2 SE2
Zainteresuje się telefonami OnePlus (ale tam nie znajdziesz WiFi Calling i VoLTE)
Może jakiś Samsung ale pamietaj że Exynos to #!$%@?, a w SD Samsung nie umie w chłodzenie i się grzeją.
@KaluHeHe: Huawei za cholerę nie chce, miałem Honor Play, z 1500zl kosztował, a działał po 1 roku kiepsko, oddałem żonie :D. Na razie właśnie do mnie najbardziej przemawia właśnie IP12 mini, 64GB w 100% mi styknie (+chmura 50GB). OnePlus jeszce są ciekawe kwestia nie wiem jak wyglądają po 2 latach. Bo tego IP12 planuje na minimum 4 lata.
@Dudek89: Ale zwykła 12 jest mniejsza sporo od 7 Plusa. A 12 mini to już w ogóle maleństwo, to przecież jest mniejsze od zwykłej 7, 6, 8 i SE2. Moja rada, najlepiej zobacz je na żywo, bo 12 mini jest serio mała. No i taka wada, że ma baterie taką sobie. Do 3000zł, to rozważyłbym nową 11, 12 mini albo używaną 11Pro (jest mniejsza, niż 11).
@Kokokola997: Widziałem Mini na żywo. W 7Plus mam ekran 5.5” w 12Mini 5.4”, tylko inne proporcje. Używanego nie chce bo biorę na firmę wiec koszt nowego będzie trochę mniejszy ;)
@Dudek89: No to skoro mini Ci odpowiada, to bierz, w tej cenie to obok 11 chyba najlepszy możliwy wybór. Swoją drogą, osobliwe, że mając tak wielki telefon (gabarytowo) obecnie chcesz przesiąść się na mikrusa, w porównaniu z nim.
@Kokokola997: A już wyjaśniam :D IP7Plus odkupiłem od szwagra za symboliczne 400zl, jako telefon testowy czy mi iOS podejdzie. Podszedł jak najbardziej. Znudziły mnie już wielkie patelnie wypychające kieszenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dudek89: też się nad tym zastanawiałem ale w końcu odrzuciłem IP12 mini że względu na bardzo kiepska baterie i zostałem z tym co mam teraz. Czekam do premiery ip13 żeby taniej nabyć zwykła 12 lub Samsunga S21 poniżej 3k
Jak szukasz 12 Mini to polecam na pepper wyszukiwać promocje, ten model "słabo" się sprzedaje i często jest w promocji. Miałeś ten model w ręce? Ja też od zawsze byłem fanem małych telefonów, długo używałem iPhone 6S/8/SE2 i stary SE i jak miałem klienta z 12 Mini to wydawało mi się że trzymam zabawkę w ręku.
Bateria pewnie standardowo jeden dzień w zależności od tego co robisz na telefonie, gorzej niż w