Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: Jakbym chciał najmniejszą pojemność czegoś takiego kupić, na sprawdzenie, To rozumiem potrzebuję naczynie - shakera, tak? I w sklepie dla kulturystów są takie rzeczy innych marek na miejscu? Czy ten Huel jakiś lepszy od konkurencji?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Panda1112: huel to kompletny posiłek, nie samo białko jak u kulturystów(tu masz węgle, białko, tłuszcze witaminy, minerały i probiotyki a wszystko roślinne) przy pierwszym zamówieniu dostajesz shaker i t-shirt. Najmniejsze zamówienie jest za bodajże 280zl (2 opakowania) i najlepiej brać jako zamówienie odnawialne bo jest 10% rabatu, a cykliczność można od razu zatrzymać.

Ja na pierwszy raz brałem smak owoce leśne i wanilia + próbkę Flavour Boosters bo jest wtedy taniej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavlovs_dog: właśnie się nie męczysz, zrobienie posiłku to minuta i masz podane konkretne składniki i witaminy jakie przyjmujesz. Ofc nie znam nikogo kto jadlby to 24/7, ja używam jako zamiennik śniadania bo czuję się po tym bardzo dobrze.
@Antydepresant: Kiedyś kupiłem to sobie na próbę jak jeszcze nie było tak popularne. IMO nie polecam. Ani się tym nie najecie ani tym bardziej nie polubicie smaku (nawet stosując wersje smakowe).

Jedyny moment kiedy mógłbym to jeść, to chyba jakbym stracił węch i smak przez koronawirusa i leżał w domu na kwarantannie osłabiony, więc nie chciałoby mi się robić nic bardziej zaawansowanego niż zalanie proszku wodą/mlekiem.
właśnie się nie męczysz, zrobienie posiłku to minuta i masz podane konkretne składniki i witaminy jakie przyjmujesz. Ofc nie znam nikogo kto jadlby to 24/7, ja używam jako zamiennik śniadania bo czuję się po tym bardzo dobrze


@dildo-vaggins: Ale wiesz, że organizm ludzki tak nie działa? Witaminy najlepiej wchłaniają się w konkretnych konfiguracjach (będących właśnie w naturalnych owocach czy warzywach). A jak jesz same suple to możesz sobie czasami i nawet
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enten: nie mam płacone, po prostu z różową używamy tego już dobry rok i nam pasuje.

Każdy ma inny smak, mi na przykład smakuje wersja czekoladowa + dodatek espresso. Raz nawet próbowałem robić gofry na tym proszku ale to akurat był średni pomysł. Jak dla mnie huel jest zdrowszy niż jajecznica na boczku z białym chlebem i masłem.

@hnsolo: mielony owies to wysoko przetworzone jedzenie? Mielone siemię lniane też? Właśnie
mielony owies to wysoko przetworzone jedzenie? Mielone siemię lniane też? Właśnie wydaje mi się że huel jest mniej przetworzony niż wiele potraw.


@dildo-vaggins: Chyba nie zrozumiałeś. Owsianka nie jest przetworzona (aczkolwiek wbrew pozorom owsianka nie jest też jakaś super zdrowa - jedynie duża zawartość łatwo wchłanialnego błonnika ją ratuje, reszta to cukry, czyli węgle. Jak np. w piwie). Chodzi o to, że bazą tego produktu jest owsianka do której ktoś dosypał
źródło: comment_1619949938RC6m91fcIJlyqgbjlErFoO.jpg
@eyaf napisałem powszechnie znany fakt, że żywność wysoko przetworzona(a taką jest to gówno które tu reklamujecie) jest uznawana za niezdrową. Co rozumiesz przez badania? I jakich badań ode mnie oczekujesz? Na podstawie Googla i wpisaniu pytania: Czy żywność wysoko przetworzona jest zdrowa - niemal wszystkie teksty będą twierdziły że taka żywność szkodzi lub w najlepszym przypadku jest neutralna.

a jedzenie odmrożonej bułki z parowka pełną soli drogowej jest jeszcze bardziej szkodliwe


Czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hnsolo: napisałeś 3 wiadomość bez żadnych badań dot. Huela, jesteś świadom?

Co rozumiem przez badania xD serio? Rozumiem przez to to, że jakbym pokazał to na uczelni to by mnie nie #!$%@?.

Nic nie reklamuje, patrz: @hnsolo to debil bez szkoły, marketing chyba by cię tak nie wzywał xD

Jeżeli poradnik zdrowie to dla ciebie źródło informacji to idź bać się glutaminianu sodu cepie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eyaf: #!$%@? typowa dyskusja w internecie xD wpisz w google bo research to kliknij w 1 link xDd banda idiotów
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6849863/


@eyaf czy możesz mi podać cytaty lub wyszczególnić gdzie w tym tekście jest napisane , że to gówno które tu reklamujecie jest zdrowe a także że żywność wysoko przetworzona jest zdrowa?
Wstawiłeś tu link do uj wie do jakich badań( bo one z pewnością nie dotyczą tematu na jaki tu piszemy) i chcesz tym udowodnić też nie wiadomo w sumie co. Bo oczywiście tezy do której się odnosisz nie napisałeś.

Ja
pokazałeś że nie umiesz ich czytać jak myślisz że mój link jest niepowiazany. Skończyłeś chociaż studia?


@eyaf: Czy to ten HUEL właśnie wywołuje taką niepochamowaną agresję, nadpobudliwość i nienawiść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To chyba dobrze, że odstawiłem.
@eyaf: jadłem kiedyś coś podobnego, bo różowa kupiła. Nie warto. Niesmaczna papka, mało syci i wszędzie rozsypany proszek. Mam od roku pol pudełka tego i tylko się kurzy.

Żeby traktować to jako jakikolwiek zamiennik jedzenia, nie mówiąc już o cenie, bo to nie jest wielkim problemem, to trzeba mieć coś z głową. Smak i konsystencja (sraka z glutami) ohydna po prostu, jakikolwiek byś nie wybrał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Currrywurst: dziękuje, w końcu wartościowa opinia. Sam się spodziewałem że to obrzydliwe xd jedzenie w płynie dobre jak gotować nie umiesz
@eyaf: to już lepiej coś zamówić albo spróbować ugotować coś samemu :) z tym ze się nie umie gotować, to jest łatwa wymówka, w dobie przepisów online, trzeba się tylko wyposażyć w to co trzeba i robić dokładnie to co na przepisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze browarek czy dwa do tego i wychodzi całkiem fajne hobby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eyaf: dla mnie obrzydliwe nie jest, lubię wersję z wodą, ale robię i z mlekiem i dodaje mrożonych owoców, są różne pomysły, jeden lubi ziemniaki a inny ich nienawidzi, ja Huel lubię.