Wpis z mikrobloga

@Aerwin: Legia to wiadomo ma długi i niedługo upadnie jak to jeden pajac z weszło pisał, a jak zwykle co roku transfery top jak na naszą ligę i sponsorzy z najwyższej półki.

@Gall1916: gość będzie do wyjęcia ,,za darmo'' bo mu się kończy kontrakt. dodatkowo Legia ma u siebie jakiegoś Parka ze Szkocji chyba z Celticu, który jest szanowany w Szkocji, coś tam jeszcze jego agencja czy coś tam jest
@technojezus ale ja wiem, tłumaczyłem koledze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Portugalii jest skaut Rui Marques także to od niego mogło wyjść. Ciekawe w takim razie jakie transfery out skoro z tyloma nazwiskami wylecieli. Fajny byłby ten Bogusz i odpalenie Slisza, żeby coś do kiermany wpadło i nie trzebaby Jury, Mladena czy Kapustki oddawać.
@Aerwin: to tak jakbyś się dziwił, że ktoś ma 1-2mln długu z kredytu hipotecznego, a kupił sobie np. udziały w jakiejś firmie za 150k. Z kredytami i pożyczkami jest tak, że jeśli nie stać Cię na ich spłatę to nikt Ci ich nie udzieli. Ta spłata rozkład się na lata i oczywiście długi jest na bieżąco rollowany. Dług to normalny instrument finansowy i banuje z automatu jakichkolwiek Twoich wydatków, no chyba,
@technojezus: absolutnie nic takiego nie insynuowałem

@tochybaananas: ładnie mi to wyłożyłes ;) Ja raczej nie mam pretensji że Legia to czy tamto. Nie siedze w temacie Ekstraklasy na tyle głęboko, żebym ogarniał takie tematy. jakby sam fakt takich transferów otwiera oczy na sporo rzeczy i na to w jakiej sytuacji znajdują sinne kluby w Polsce
@Aerwin: no generalnie tak teraz finanse każdej średniej lub dużej firmy, gdzie ktoś ogarnia finanse tak wyglądają, a co by nie mówić Daro parę miliardów ojro dla Kluczyka zarobił.
Co do transferów, wiadomo, że u nas transferów gotówkowych po prostu nie ma, najdroższy piłkarz to Slisz, za 2 mln euro, co w księgach klubów, z którymi Legia może się porównywać pod względem potencjału jest kwotą raczej codzienną, żeby nie mówić, że