Wpis z mikrobloga

Czy wy naprawdę nie macie, co robić że swoim życiem? Przegladam tagi związane z konsolami i grami, żeby poczytać coś ciekawego, dowiedzieć się o jakiś ciekawych, nietypowych produkcjach lub promocjach.

A co jest od miesiecy? Pawiany obrzucają się wzajemnie gównem, spamują jakimiś wysrywami i myślą, że są śmieszni. Coś zmieni to w waszym życiu, że ktoś ma inna konsolę, niż wy? Jeszcze bym zrozumiał merytoryczną dyskusję, bo ktoś chce kupić konsole i spokojnie szuka argumentów za i przeciw, ale to nawet nie przypomina rozmowy spod alkoholowego.

Mam wrażenie, że większość z was nie ma nawet żadnej z tych konsol, bo macie 15 lat i was na nie nie stać. Odpalcie sobie wasza ulubioną gierkę na ulubionej konsoli i zluzujcie poślady. A jak to wam nie pomaga to spróbujcie masturbacji, może się troche uspokoicie.

Gry łącza, a nie dzielą.

#xbox #ps4 #ps5 #konsole
  • 26
@wiecznylowcaumyslow: Takie osoby po prostu czują się wyższe, lepsze ponieważ posiadają konsole X a nie Y i mogą się wykłócać jak to konsola X jest lepsza od Y a drudzy jak to Y lepsze od X. Ale przyznam ci rację, że nie wiem czy jakakolwiek dorosła osoba +21 lat znajduje się na tych tagach bo nie potrafię sobie wyobrazić osoby dorosłej wykłócającej się dlaczego ich konsola jest lepsza od konkurencyjnej xD
@janushek: @wiecznylowcaumyslow:
No i to jest też problem samego w sobie wykopu.
Na reddicie: Każdy ma swój subreddit, kulturka, zabawa, newsy. Są też subreddity do wypuszczenia pary jak np pcmasterrace czy coś ale wszystko jest oddzielne, moderowane.
Wykop: CO TAM WYKOPKU ZESRAŁEŚ SIĘ? KUPA? KAŁ? GDZIE TWÓJ GAMEPASS NA PS5? czy NO FAJNE EXCLUSIVY MASZ NA TYM EKSBOKSIE KUPA KUPA PRRRRR

tak to widzę xD
Pawiany obrzucają się wzajemnie gównem, spamują jakimiś wysrywami i myślą, że są śmieszni. Coś zmieni to w waszym życiu, że ktoś ma inna konsolę, niż wy?


@wiecznylowcaumyslow: ludzie uwielbiaja obrzucac sie gownem, przez to podnosza swoja samoocene i czuja sie lepiej, takie czasy ¯\_(ツ)_/¯
@wiecznylowcaumyslow ale weź nie wrzucaj wszystkich do jednego wora plz. Jestem graczem i mam prawie każdą możliwą konsolę. Nawet się nie wdaje w tego typu dyskusje upośledzonych ludzi. Ja kocham gierki i chcę grać na wszystkim. Nie ma dla mnie "obozów". Konsole to wspaniałe urządzenia oferujące świetne gry i #!$%@?. Tyle w temacie.
@wiecznylowcaumyslow: mało kto podzieli moje zdanie i mnie zrozumie, ale najbardziej boli że konsolowcy zarówno jedni jak i drudzy to zjeby przyczyniające się do opóźniania wszystkiego i stopowania rozwoju w tematyce ogólnokomputerowej.
Jak wiadomo, wielkie korpo i wszyscy robią większość rzeczy dla mas, nie dla poszczególnych jednostek.
A wszystko przez:
- głównie "ludzkie oko widzi tylko 30fps" stąd ograniczenie gier do 30 fps , mimo że mogą pokazać po 100 i
@wiecznylowcaumyslow: Otóż to. Ja ich nazwę wprost: zwykła banda podludzi. Może jeden z nich stara się wysilić na coś więcej niż rzut gównem w przeciwnika, ale pozostali to dno i dwa metry mułu. Nie wiem dlaczego któryś z nich myśli, że to śmieszne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JK91: konsole mają swoje problemy jak i pc, ale każde też ma i swoje zalety.
Nie nazywałbym od razu posiadaczy konsol #!$%@?. Oczywiście część graczy konsolowych przyczynia się do narastających problemów, tak samo jak ludzie kupujący preoredry jak i Ci wydający masę hajsu na mikropłatności.

- w ten argument z 30fps to już chyba tylko dzieci wierzą, albo Ci co udają, żeby w to wierzyć, bo nie mogą kupić lepszego sprzętu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecznylowcaumyslow: co właściwie ostatnio się stało ze nagle jest taki wysyp przerzucania się gównem w gorących? xD przecież te konsole wyszły już jakiś czas temu, długo była cisza, a teraz nagle coś wybiło