Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z tym że ktoś nazywał ten Plan Odbudowy zadłużeniem niczym to które spowodował Gierek. Oczywiście jest to absurdalna bzdura, Gierek na kredyt chociaż zrobił cokolwiek, zrobił jakieś fabryki smrodu, które były #!$%@? no bo były, ale chociaż coś robiły. Kupił też licencje na tego kaszlącego pierdziela, że chociaż część rodzin mogła mieć w chałupie tego zasranego malucha a nie tylko rower. Obecnie już jest praktycznie pewne, że rząd PiSu pobije rekord długu Gierka. I co? No i gówno. Autentycznie jedno wielkie gówno, w tym obsranym planie nie ma NIC, N I C, absolutne Z E R O. Żadnych poważnych inwestycji, żadnego wsparcia przemysłu, żadnego R&D, przecież te postulaty tego zasranego KPO to jest absolutna kpina z ludzi na których ten dług jest zaciągany, czyli z nas. Jedyne co po tym zostanie to kilkadziesiąt tysięcy #!$%@? zrobionych mieszkań dla patusów zrobionych najtańszymi ofertami przetargowymi i miliardy kredytu #!$%@? na konsumpcje przez robienie wszystkiego na opak. Nasze dzieci za 20 lat będa nas nienawidzić za to że daliśmy się wciagnąc w to gówno i że będa musiały to spłacać, z takimi debilami nie mamy szans na choć odrobinę rozsądku przy wydawaniu takich pieniędzy. Daję na to gwarancje.
#polityka #bekazpisu #chlewobsranygownem #ekonomia #panstwozdykty
Pobierz igik1234 - Spotkałem się z tym że ktoś nazywał ten Plan Odbudowy zadłużeniem niczym t...
źródło: comment_1620155151NztxIuxKqad7Smn6VRSnxe.jpg
  • 13
@stan-tookie-1: Rozsądne wydanie takiej kasy w 100 procentach jest praktycznie niemożliwe, a z nimi szansa na porażke wzrasta wykładniczo. Jedyne faktyczne poważne inwestycje które nie zostały #!$%@? to te w drogi, z którymi PiS to zbyt wiele wspólnego nie ma, bo wszystkie plany zostały zrobione przez ich poprzedników. Oni się babrają z A1 już 5 lat i nie potrafią tego skończyć, a to teren równy jak stół. To tylko teaser tego
Nasze dzieci za 20 lat będa nas nienawidzić za to że daliśmy się wciagnąc w to gówno


@igik1234: dzieci tak, ale ludzie co teraz głosują na pis wiesz co będą myśleć? "Za pisu to było", że polska była tak bogata, że setki tysięcy Ukraińców przyjeżdżały do pracy, że każde dziecko dostawało po 500zł, że nie było bezrobocia, że w Polsce było bezpiecznie itd, a potem przyszedł ten koronawirus i rządy [tu
@igik1234: jestem przeciwny funduszowi, ale nie są w stanie go zbyt mocno rozkraść też, będzie on wypłacany ratami, jeżeli komisja zauważy, że cele nie są realizowane, nie wpłacą im kolejnych pieniędzy z tego co wiem
Gierek na kredyt chociaż

polska przed i po gierku to dwie różne polski.
i nie zapominaj ile kasy szło na wojsko, które było rzeczywiście doposażone

nawet tusku jakieś autostrady #!$%@?ł
co prawda nie budował fabryk, ale stwierdził ze #!$%@? się zna, to chociaż niech tiry do montowni jeżdżą po prostym

za to era kaczyzmu to taki już skok na kasę.

-oglądałeś film idiokracja?
@igik1234:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igik1234: Co do Gierka i inwestycji, to z tego co wiem, to nie było tak prosto, że się zdecydowali w ciemno. To był wynik konsultacji z wieloma znanymi i poważnymi ekonomistami. I doradzili przemysł ciężki jako najlepsze inwestycje. I się kurde pomylili. I może dobrze, bo jakby zainwestowali w chemię albo elektronikę to pewnie do teraz byśmy mieli PRL. Ale mitem jest że to była nieprzemyślana decyzja.