Wpis z mikrobloga

Gdyby kogoś zastanawiało dlaczego Lewica 3 pp. w górę, a KO 2 pp. w dół - po tygodniu #!$%@? w Lewicę i jej wyborców.

Myślę, że poniższe badanie wiele wyjaśnia (pic rel). Polacy potrzebują obecnie przede wszystkim stabilizacji i pieniędzy - nie natomiast marnej jakości stand-upów z mównicy sejmowej w wykonaniu Borysa Budki.

Gdybym był złośliwy, to poleciłbym wam wyjść z baniek informacyjnych i innych circlejerków w postaci group-chatów waszych młodzieżówek na messengerach, niektórych discordów i twitterów Jachir, Giertychów, czy innych Lisów. Może wówczas otworzycie oczy i uświadomicie sobie, że to właśnie przez takie tępe nawalanie w PiS przez Platformę - PiS od 6 lat ma się świetnie, a PO z dnia na dzień coraz bardziej marnieje :).

Społeczeństwo jest o wiele szersze niż te miejsca, w których odnajdujecie swoją strefę komfortu politycznego. Im szybciej to zrozumiecie - tym lepiej dla was i dla demokracji.

#neuropa #4konserwy #bekazlibka #antykapitalizm #bekazpo #bekazprawakow #bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_16202964385lcIn8Inmfx27OLz07TBAH.jpg
  • 11
Polacy potrzebują obecnie przede wszystkim stabilizacji i pieniędzy - nie natomiast marnej jakości stand-upów z mównicy sejmowej w wykonaniu Borysa Budki.


@Tywin_Lannister: Polacy potrzebuję przede wszystkim niskich podatków i inflacji na poziomie 0,0%

Niestety Lewica jest zbyt mało rozgarniętą paritią aby to zrozumiała. pisowska bolszewia i lewica niszczą polską gospodarkę zadłużając ją na kolejne 30 parę lat

ZŁODZIEJE!

aż chce się zacytować p. Lampart, ale nie będę zniżał się do poziomu
@Tywin_Lannister: ja tylko zgadzam się, że powinny być niższe podatki ułatwienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jeśli chcemy wyjść z kryzysu i dobrze wykorzystać środki z unii trzeba je inwestować w nowe miejsca pracy i konkurencję. Natomiast w kwestii inflacji- byłoby spoko, gdyby była na poziomie 1, i tak obecnie odzwierciedla ona nadrukowane pieniądze niż realny wzrost konsumpcji, nie okłamujmy się.
Poczytajcie sobie co oznacza inflacja na poziomie 0,0% dla gospodarki i banków xd


@Tywin_Lannister: XD proszę, mamy obrońce banków. Kogo jeszcze będziesz bronił, amazona, appla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby Fidel to widział, jak niszczycie ideę, to nie wiem ale się domyślam, co by się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)