Wpis z mikrobloga

Polecacie jakaś inną apkę o ile istnieje w google sklepie ,żeby wbić sobie ręcznie za ile i jakie krypto się kupiło i ściągało aktualne kursy do porównania ;) ? Chyba ,że jakiś sprytny exel jest z jakimiś formułami ;) Tak ,żeby jakoś to porównać :) Czy się wychodzi coś do przodu czy nie ?:P W apce binance pokazuje tylko obecny stan na zielono czy czerwono ;p . Jednak to nijak się ma ,żeby porównywało z kursem po jakim się kupiło :D Ewentualnie czy jakoś na tych zawansowanych świeczkowych wykresach da się to osiągnąć w apce ? Chyba ,że na kompie się Binance się różni znacznie i bardziej użyteczne są te wykresy ;) Jeśli gdzieś wątek o tym był to się nie dokopałem :) Dzięki za jakieś info . Jak łatwiej to ogarnać ;)

#binance
  • 14
@MisiuMisiu: Dzięki o to mi chodziło ;)

Chociaż opłaty kategorie będą tam omijał:)
Mam wszystko tam w Euro. Jednak opłata za transakcje w Binance mam w BTC.Przestawic w Binance na Euro o ile się da ?Czy po prostu śledzić sobie z opłatą wpisana jako zero ;) w tej polecanej apce.
@MisiuMisiu: I tak dzięki za info ;) Ja wczoraj ;) Witaj w klubie ;) Jednak nie w BTC pobiera tylko w danej walucie,która akurat kupuje. Kupując coś w Dogach opłatę tą extra za wymienię niby pobiera też w Dogach oprócz Euro. Tak więc w opłatach w podanej przez Ciebie apce wpisuje w pole opłaty zero ;) Nie mam jak zmieniać tam na dowolnie inną walutę ;p Jednak i tak spoko ta
@MisiuMisiu: A jak chciałbyś jakaś walutę sprzedać to w Binance możesz sprzedać i otrzymać Euro ? I za nie coś znowu u nich kupić? Czy dane krypto lepiej sprzedawać do jakieś uniwersalnej waluty i tak gromadzić środki do bitkoin matu ;p Ogólnie pytanie jak najlepiej wyciągnąć to co się włożyło jak jednak coś odpali ;) Zamieniając zysk na Euro w Binance czy zyski zamieniać na jakieś łatwe do wyciagnięcia krypto zamieniać.