Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam wrażenie że Wykop to zbierania wyborców Konfederacji i po części PiSu? Nienawiść do kobiet i obrażanie ich nawet za samo rozbieranie się czy masturbację. Tylko dlatego bo zgodziły się to pokazywać innym. Nic myślenia wśród 80 procent komentujących. Tylko kpiny, hejt i nienawiść. Dobrze że w normalnym internecie tego nie ma, a ilość ludzi szanujących kobiety jest znacznie wyższa od takich jak wy.
#natsu
  • 20
@shirisi682: ale to przecież lewaki feministki krzyczą aby nie uprzedmiotowiać kobiet, nie seksualizować, zabronić pracy hostessom itd. więc jacy wyborcy PiSu?
Nawet ostatnio na jakiś zawodach gimnastycznych lewaczka wystąpiła w dresach bo w stroju gimnastycznym widać kształt pośladków.
W siatkówce plażowej krzyczą aby to samo zrobić bo to wręcz przemoc seksualna.

Wiec jedno chcecie zabraniać ale już święcenie tyłkiem i gołą myszką to normalne na sexkamerkach
@shirisi682: dobrze mówisz my incele kochamy kobiety za to że sprzedają się za pieniądze. Uwielbiam siedzieć pod pantoflem mojej Pani. Mówienie źle na kobietę budzi we mnie prawdziwego lwa. To super że się rozumiemy przyjacielu ( ͟ʖ)
@transerfer: Feministki bronią Natsu, bo chodzi o to że każdy człowiek może żyć jak chce dopóki nie krzywdzi innych. Jednak każdy człowiek ma inne poglądy na nagość i seksualność. Po prostu nie wolno obrażać i wyzywać od dziwek i #!$%@?.
@shirisi682: a dla mnie przekroczenie granicy pokazania swojego ciała w celu zarobkowym odróżnia kobietę godną poszanowania od kobiety niegodnej poszanowania. Czy do tego grona doliczyłbym np aktorki decydujące się na rozkładówkę w Playboyu? Tak, doliczyłbym.