Wpis z mikrobloga

Mirki czy nikt nie zauważył po mikroprzemyśleniach, że na szczeblu #samorzad mamy w #polska zwłaszcza w takich miejscowościach jak #sopot gdzie króluje #po i #holownia

tak naprawdę ukraininizacja polityki na szczeblu samorządowym?

rola polityka sprowadza się do sprzedaży, komercjalizacji lokalnych zasobów, nawet na beszczel, tak aby obiecując gruszki na wierzbie (wielkie hasła, Europa), tak naprawdę wyprzedać wszystko lub obciążyć za grosze

np. patodeweloperką,
obciązeniem majątku samorządu,
z d..py inwestycje aby to wyprzedać
do tego za darmo abonament w lokalnych mediach na "ochronę medialną" plus media społecznościowe

tak naprawdę ani PO ani Hołownia NIGDY nie byli przeciw temu.. :-(

Po co lokalnej społeczności taka repezentacja?

Czy ludzie na szczeblu lokalnym mają jakieś ociemnienie że sami sobie gotują taki los..? po co komu reprezetnacja interesów patodeweloperki czy cwaniaków komunalnych

#polityka
  • 30
@nutka-instrumentalnews: jak poznać PiSowca:
- wybiera zachowanie, które dotyczy najbardziej PiSu i oskarża inne partie o to
- nie podaje żadnych konkretnych przypadków tylko niejasne "np."
- i na koniec oczywiście krytyka głosujących nieprawomyślnie

W tym konkretnym przypadku:

zwłaszcza w takich miejscowościach jak #sopot gdzie króluje #po i #holownia


Bo wiadomo, że to głównie problem głównych konkurentów PiSu. Sam PiS jeśli tak robi to niewiele, a i to przez przypadek.

np.
@angor86: ok, nie jestem z żadnego pisu, po prostu wk..a ludzi jak jakis pseudosamorządowiec najcześciej szukający miejsca w Warszawie po najbliższych wyborach
dewastuje miasto i wyprzedaje wszystko

do tego beszczelnia wcika kit że to jest fajne i przyszłościowe, a nawet że będą miejsca pracy
zadaj jakieś pytanie to blokada na takim fb..

to samo robi Holownia

dlaczego nie sprzeciwiają się tej patodeweloperce?to nie jest normalne
@angor86: niech se kręcą wałki, co za różnica

przynajmiej każdy je widzi i może o tym mówić..

napisz o tym do jakieś samorządowac z PO czy Hołowni masz blokadę na bank..

ale dla patodeweloperki są zawsze otwarci..

chyba że pokażesz jakiś link że chociaż jeden z PO czy Hołowni był przeciwko patodeweloperce..?

składają się na ochronę medialną tego g...na żeby ludzie lokalnie się nie połapali i ich nie pogonili
@nutka-instrumentalnews:

niech se kręcą wałki, co za różnica


No taka, że z jakiegoś powodu non-stop piszesz o PO i Hołowni, ale "przypadkiem" nie o PiS, który kręci wałki kilkukrotnie większe.

chyba że pokażesz jakiś link że chociaż jeden z PO czy Hołowni był przeciwko patodeweloperce..?


Tobie się chyba w głowie pokręciło. Nie zamierzam dyskutować o tym co robi PO czy Hołownia. Po prostu zwracam uwagę na pisowską propagandę w twoim wykonaniu.
@angor86: ale nie jestem za Pisem.. to klasyczna polaryzacja.. wielokrotnie pisałem przeciwko pis, 500plus, a zwłaszcza bonowi turystycznemu i innym takim..

Jednak i nawet taki pis nie jest aż tak szkodliwy lokalnie jak ci od lokalnych układów..

klasyczna ukrainizacja.. pod hasełkami lepszego jutra
nawet wikipedia o tym pisze, przykład:

Ukraińcy byli przez cały okres okupacji traktowani przez Niemców instrumentalnie, a ich postulaty i oczekiwania realizowane tylko w określonych granicach. Wbrew nadziejom
@angor86: niektórzy piszą że w ogóle nie jestem człowiekiem, na google ciężko przejść weryfikację a tutaj taki awans..

w tym kraju nie da się nic nowego napisac czy rzucić nowy wątek bez szablonów, bo zaraz "jesteś za pis"..

chore.. dobrze że to tylko wykop :-) a nie parafia i ogłoszenia
@nutka-instrumentalnews:

w tym kraju nie da się nic nowego napisac


To jest nic nowego, PiS krzyczy to samo od bardzo wielu lat a sam odwala dużo gorsze numery.

w tym kraju nie da się nic nowego napisac czy rzucić nowy wątek bez szablonów, bo zaraz "jesteś za pis"..


No to wytłumacz mi, dlaczego:
- o wszystko obwiniasz PO/Hołownię a całkowicie pomijasz PiS - mimo, że PiS w tej chwili w takich
- nie pomijam pis, ile razy pisałem o banksterce, 500plus i bonie turystycznym? setki
- nie oglądam tego, nie docierają żadne wiadomości od takich mediów.. jak dasz takie linki to będzie wiadomo o co chodzi

oczywiście że pis jest destruktywny i tego nie pomijam, ale to chłopcy z Po tworzą patodeweloperkę..

pokaż przykład że inne ugrupowania też tak robią? albo coś z Hołowni przeciwko patodeweloperce to zmienie zdanie?

nie ma takiego przykładu
@nutka-instrumentalnews:

- nie pomijam pis, ile razy pisałem o banksterce, 500plus i bonie turystycznym? setki


Pomijasz w tej konkretnej kwestii wspierania patodeweloperki, gdzie PiS jest równie szkodliwy - a od pewnego czasu dużo szkodliwszy (bo ma błogosławieństwo rządu) - jak opozycja.

- nie oglądam tego


Nie ma to żadnego znaczenia.

ale to chłopcy z Po tworzą patodeweloperkę..


Chłopcy z PiSu są co najmniej równie szkodliwi, a dodatkowo posłowie z PiSu już