Wpis z mikrobloga

@mam-super-dziewczyne: @karolinana: U mnie 32h od szczepienia. Cały wczorajszy i dzisiejszy dzień jedynym objawem był mocny ból ręki. Pogorszyło mi się teraz wieczorem. Ręka boli chyba jeszcze bardziej, łamie mnie w plecach i ogólnie jestem rozkojarzony i zmęczony. Liczę, że rano będzie lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@karolinana: To super, będziemy żyli (mam nadzieję) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż przyznam, że w dalszej rodzinie mam kogoś kto właśnie dostał zawału tydzień po szczepieniu Pfizerem. Obok niego leżą sami 20-30 latkowie z zawałami...
@Overrr: @karolinana: dzisiaj rozmawiałam z moim kardiologiem, jest ordynatorem jednego szpitala, facet z łbem jak sklep. Nie kazał by mi się szczepić gdyby nioslo to jakiekolwiek zagrożenie dla mnie.
Jak w zeszłym roku byłam w szpitalu to było pełno młodych osób na serce po covidzie. Po pierwsze szpital prowadził badania w kierunku zniszczeń serca jakie covid wyrządza, a po drugie to się po prostu zdarza. Ja miałam 24 lata jak
@mam-super-dziewczyne
@Overrr a ja się zaszczepiłam właśnie dlatego, że covid dużo częściej prowadzi do zakrzepów i zatorów niż szczepienie na niego, więc wolę być zabezpieczona przed tą chorobą. Poza tym z covidem nie wiadomo jak trafisz, może przejdziesz lekko, a może nie. U mnie w rodzinie było kilka bardzo ciężkich przypadków u młodych ludzi