Wpis z mikrobloga

Co do agencji robiących w #!$%@? ludzi poszukujacych mieszkania do wynajecia odpisuje na post kolegi zmoll bo usunal swoj wpis

@Zmoll: hej ja miałem prawie identyczny przypadek, ogłoszenie w stolicy przy przesiadkowej stacji metra blok z garażem i basenem i podejrzanie mała kasa i zapłacilem #!$%@? z agencji za dostep do ich ogłoszeń i nawet nie doszedło do spotkania w mieszkaniu bo straciłem cierpliwość: najpierw bardzo bardzo trudni bylo się dodzownic do agencji, wydzwonilem chyba z 50 razy jednego dnia dzwoniac o 15 minut i #!$%@? potem drugiego dnia jakis dziad nie przedstawiajac się specjalnje kim są powiedział że nie robią kastingu na lokatorów i już mają za 3 dni kogoś umowionego na oglądanie no to ja na to że jak mam się ustawić w kolejce zarazerwować że bede nastepny czy coś a on na to żebym dzwonił za te 4 dni rano o 8 oczywiście odebrał gdzieś o 12 już inny facet komunikacyjny oswiadczyl co i jak kazali zaplaciv #!$%@? 150pln za dostep do och gowno portalu do forwardowania pgłoszeń no i w koncu i do rzekomej wlasciciel sie dodzwonilem alr to stare babsko 90 lat po głosie jakby żeby demencje usprawiedliwic i dalej to nawet nie chce mi sie oppwiadać ale położylem na to lahe #!$%@? śmiecie

#mieszkanie #wynajem #olx
  • 6
zapłacilem #!$%@? z agencji za dostep do ich ogłoszeń


@RotflCopter: Co tydzień ktoś pyta czy to nie ściema, i to są jak widać ci sprytniejsi którym może zaświtać że to ściema.
@dran2: ludzie wciąz łapią się na przekręty na olx, bliki, inposty i inne takie - wiec ze ten trik z agencjami wciaz dziala mnie nie dziwi - bo jak ktos nei wie, to pomysli ze to jest akurat norma, bo brzmi legitnie w miare.
@KromkaMistrz: akurat 10 lat temu wynająlem mieszkanie właśnie przez taką agencje tylko to na miejscu się wysrali z tego faktu ta osoba przyprowadziła mnie pod adres mieszkania dziadków co ogłoszenie wklepali w gazete wyborczą xD a ich agencja to forwardowała na uwczesny olx no i zapłaciłem im wtedy te 2 stówki xd ale przynajmniej mieszkanie vbyło wynajęte