Wpis z mikrobloga

Brawo Gekon, dzisiaj 40 kolejny wyścig bez punktu w Williamsie. Gdyby nie litość Toto, to w tym roku na Grand Prix Francji* najprawdopodobniej George pobiłby niechlubny rekord największej ilości GP przed zdobyciem punktów należący do Nicoli Lariniego (44), a gdyby doczekał się tegorocznego GP Australii*, pobiłby jeszcze bardziej niechlubny rekord wyścigów bez zdobycia punktów należący do Luci Badoera (58).

* zakładając że nie zmieni się już kalendarz na ten sezon


#f1 #formula1
Pobierz BJXSTR - Brawo Gekon, dzisiaj 40 kolejny wyścig bez punktu w Williamsie. Gdyby nie li...
źródło: comment_1620579357U9ozRg53XF9ekUf1GnfYo7.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@szafiarz: jest jeszcze młody i popełnia błędy. Niestety jeździ taczką, która błędów nie wybacza. Verstappena też żeście hejtowali jak jeździł bez głowy, ale to RBR więc miał szansę nadrobić jak odwalił coś głupiego. A teraz to Pan Kierowca i kandydat na mistrza świata. Ja myślę, że Russel jeszcze pokaże na co go stać albo jak przejdzie do Mercedesa, albo jak się Williams w końcu ogarnie.
@Vincenzo: Ja tam go zbyt nie hejtuje ale jeździ już 3 sezon i nadal popełnia błędy jak debiutant. Mimo jazdy taczka miał kilka okazji na punkty. Tak na szybko to te nieszczęsne Niemcy 2019, Imola i Mugello 2020 czy tegoroczna Imola, za każdym razem musiał coś odwalić że tracił szanse na te punkty. Najgorsze że ten jednorazowy występ w Mercedesie bardziej mu zaszkodził niż pomógł, chyba serio uwierzył że jest drugim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BJXSTR: nie on pierwszy, nie ostatni. Hejt nieuzasadniony.
@tumialemdaclogin: z Mercedesem największa lipa, że ani go nie wezmą póki Hamilton jeździ, ani nie puszczą nigdzie indziej. I tak utknął w tym Williamsie jak pedofil w domu starców, a pewnie chętnie by na niego spojrzeli w jakimś bardziej perspektywicznym zespole. IMHO byłby lepszym wyborem do Astona niż Vettel czy Alonso w Alpine.
@Vincenzo: nie mam osobistego problemu z Russellem, który jest w zasadzie mi obojętny. Problem mam z nieustannymi zachwytami nad nim, które to bardziej chyba mu i jego wizerunkowi szkodzą niż robią cokolwiek pożytecznego. Dobrze pamiętam jakim agresywnym dzbanem był Verstappen, a jakoś przez bezbeków z reddita nie został okrzyknięty torpedą (co też mnie w sumie boli xD). Jerzyk może i pokaże na co go stać (w sumie zrobił to już w
@BJXSTR: najlepszy kierowca w historii jeżdżący taczką 3 sezony z rzędu. jakby trzymali verstappena w takim bolidzie to też by nie zdobył punktów przez 40 wyścigów