Wpis z mikrobloga

@kawiarnianypl @Spejsky Chciałbym się zamknąć w kwocie 1700-1800zl ze wszystkim lacznie z oplatami. Zalezy mi przede wszystkim na ciszy. Choc w centrum mógłbym pomieszkać przez jakiś czas.

Przeprowadzka głównie z powodu czekającej mnie operacji, ponieważ będę potrzebował miesiąca na rekonwalescencje w takim stopniu który pozwoli mi na przemieszczanie się. Pomyślałem jednak, że mogę sobie zobaczyć przy okazji jak to się żyje w innym mieście. Pracuję i tak zdalnie, więc nie mam z
@Nomad34: Jeśli chcesz sobie po prostu wpaść pomieszkać w Krakowie to szukałbym okolic od al. Grottgera w kierunku Parku Krakowskiego do Królewskiej i dalej Szymanowskiego, Chopina. Generalnie Krowodrza. Jeśli nie sama Królewska to raczej cicho, dużo terenów zielonych (Park Krakowski, Młynówka Królewska, można dojść piechotą do Parku Jordana czy nawet na Błonia), fajna architektura (jak ktoś lubi) i piechotą do Rynku na upadłego można nawet dojść. Nie wiem tylko jakie obecnie
@Nomad34: Zależy jak trafisz, często bywa elektryczne ale nawet jak jest gdzieś centralne to i tak ogrzanie pomieszczenia z sufitem o wysokości takiej jak blok w wielkiej płycie to koszt niższy niż mieszkanie z przedwojennym wysokim sufitem.