Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy jak obecnie rozkładają się nastroje szczepionkowe na wykopie. Troche żałuje, że nie zrobiłem takiej samej ankiety w 2020, byłoby co porównywać

Zrobiłem 9 opcji które +/- oddają różne podejścia do szczepienia, te najbardziej pro, te najbardziej anty, jak i te najbardziej "pomiędzy".

Jak chcecie możecie dać plusa żeby więcej ludzi zobaczyło i zagłosowało, jestem ciekawy wyników XD
#szczepienia #covid19 #koronawirus #ankieta

Jaki masz stosunek do szczepień?

  • Zaszczepie się bo chce jechać na wakacje 13.1% (95)
  • Zaszczepie się bo chcę chronić innych 10.5% (76)
  • Po prostu się zaszczepie, bez szczególnego powodu 40.3% (292)
  • Zaszczepie się za kilka miesięcy 7.3% (53)
  • Zaszczepie się za kilka lat 4.1% (30)
  • Nie uważam że jestem w grupie ryzyka 14.2% (103)
  • Nie mogę się zaszczepić (przeciwwskazania) 1.4% (10)
  • To spisek, celem jest napchanie kieszeni firmom 5.0% (36)
  • To spisek którego celem jest depopulacja 2.6% (19)
  • Nie mam zdania na ten temat 1.4% (10)

Oddanych głosów: 724

  • 19
Nie moge juz edytować, "Nie uważam że jestem w grupie ryzyka" - chodzi o nieszczepienie się przez pogląd jakoby szczepienie nie było potrzebne przez nie bycie w grupie ryzyka. W ogóle zwalone te ankiety na wykopie, strasznie niski limit znaków :(

Przy "to spisek" oczywiscie chodzi o kategoryczne nie szczepienie się, ala szur szur 5g i tego typu sprawy xD
@Rabusek: To nie był przytyk do ankiety tylko do respondentów. Są tak bezdennie głupi, że jakby kazali im żreć gówno to by jedli, bo dlaczego nie. Największa liczba głosów na tę opcję to pokazuje poziom tych ludzi.
@Niedozdarcia2:

No tak, stado baranów "po prostu się zaszczepię" jprdl...

A ja proponuję żeby się uprzejmie od ludzi odpieprzyć. Nie po to przychodzimy na ten świat żeby ktoś nas uszczęśliwiał na siłę. Jak ktoś chce się zabić niech umiera. Człowiek ma wolną wolę.


Proponuję to samo w drugą stronę
@Rabusek: zaszczepiłem się bo liczę na powrót na uczelnie, przynajmniej na hybrydowe nauczanie. Obecna sytuacja jest wręcz giga #!$%@?, a że gorzej być nie może to może uda się powrócić na uczelnie
@Rafalski45: Zgadza się. Kto chce niech się szczepi, kto nie chce niech się nie szczepi. Prosta sprawa. Oceniałam powód a nie fakt, że ktoś się szczepił. Mam to w dupie dopóki covidowe szury nie wywierają presji. Niestety próbują wywierać a na to zgody nie ma.
@Rabusek: nie uważam że to spisek, po prostu uważam, że testy PCR są trefne i wyolbrzymiają liczbę przypadków, w efekcie rządy panikują bo widzą rząd wielkości zakażeń więcej niż jest w rzeczywistości
"Nie zaszczepię się, bo jestem certyfikowanym ozdrowieńcem i nie uważam by szczepionka miała być skuteczniejsza niż osobiste przechorowanie"