Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
189 920 + 74 = 189 994

Na liście pomysłów na wycieczkę miałam rozrysowaną trasę do źródeł Gilówki. Ponad 70 km, więc miała czekać na weekend / dzień wolny od pracy, ale... zachłysnęłam się wiosną i pojechałam wczoraj ()

Trasa głównie asfaltowa, choć zdarzyły się odcinki po leśnych duktach / ścieżkach. W dwóch miejscach przecięłam budowę nowej drogi S19 (w Zdziarach i w Zarzeczu). To pierwsze miejsce wprowadziło mnie w lekką konsternację, bo wyjechałam z lasu i... skończyła mi się droga (°°
W Jarocinie zatrzymałam się na chwilę przy zalewie utworzonym na Gilówce. Piasek, palmy - pełna egzotyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Źródło Gilówki, zgodnie z przewidywaniami, okazało się totalnie nieefektowne. W leśnych rowach jest sporo wody, więc ciężko określić, czy to to. No i nie ma żadnych tablic / informacji. No cóż, rzeczka jest zapewne zbyt mała, aby poświęcać jej więcej uwagi ¯\_(ツ)_/¯
No, ale dotarłam do miejsca na mapie, z którego Gilówka zaczyna swój bieg ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przy okazji dorwałam dwa geokesze - z czego jeden na totalnym odludziu (czyli taki jak lubię).

Ostatnie kilometry pokonałam nowo wybudowaną, ale jeszcze nieowartą dla ruchu samochodowego, obwodnicą Niska i Stalowej Woli.
Oficjalne otwarcie w najbliższą sobotę 15.05.
Wczoraj więc ostatni raz podziwiałam zachód słońca nad elektrownią Stalowa Wola z siodełka ( ʖ̯)

#rowerowyrownik #stalowawola

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1620718047btKMHFVpburBmRFrJ14Xn7.jpg
  • 3
więc miała czekać na weekend


@faramka: no i dobrze, że nie doczekała, bo w weekend ma padać :(

nowo wybudowaną, ale jeszcze nieowartą dla ruchu samochodowego, obwodnicą Niska i Stalowej Woli.


Niby nowo wybudowana, a już leżała latarnia, a w okolicy Podwoliny pojawiła się piękna dziura xD
bo w weekend


@krabozwierz: w weekend imprezka ( )

a w okolicy Podwoliny pojawiła się piękna dziura


Taaak, widziałam fotkę...
Zobaczymy ile wytrwa bez remontu.
I ciekawe, czy asfalt będzie się zwijał jak na Podskarpowej xD