Wpis z mikrobloga

Mam taki taras w zasadzie to dach nad przybudówką kryty papą, myślałem zrobić tam taras z desek drewnianych lub sztucznych. Od paru dni patrzę po necie i ni cholery nie wiem co wybrać. Dużo firm, duży rozstrzał opinii. Mam zwierzęta, wolałbym nie dawać drewna, bo jak pies nasika tam czasem to będzie wsiąkać. Z tych sztucznych desek to wybór spory, ale nie wiem jakie firmy są warte polecenia, na allegro jakiś szajs tanio kupie, w Castoramie jak to oglądałem to badziewie popękane, w opiniach że po nagrzaniu śmierdzi... Słyszałem że "polskie" dobre, ale które wybrać?

Jakbym mógł to bym tam dał płyty betonowe, ale stary dom, nie wiem ile strop może wytrzymać, wolę nie sprawdzać
#taras #balkon
  • 2
@Shirako: A dalej nie wiem, jakbym się za to wziął w tym roku to będzie dobrze. Pape trzeba wymienić, poręcz zrobić. Czasu nie ma, kasa jest ale nie na tyle żeby to zlecić komuś. Panele z Ikea to słyszałem mają ten problem że drewno jest brzydkie, niskiej jakości, trzeba by sobie dokładnie deski wybierać na miejscu. Bo jak ktoś zamawiał transport to ładowali byle co.