Wpis z mikrobloga

To i ja się pochwalę, wczoraj pierwsza dawka Moderny przyjęta. Przy okazji ależ złoty komentarz na facebooku spotkałem:

Chciałem przypomnieć, że CEO Pfizera przyznał, że ich szczepionki są wyposażone w microchipy, ale aby takie urządzenie mogło być wykorzystane do sterowania nosicielem ów musi wykazywać choćby śladowe ilości inteligencji. Dlatego szczepionki przeznaczone na rynek polski są pozbawione chipów, bo byłaby to wyjątkowa niegospodarność.


#koronawirus #szczepienia
  • 6
@GrayBlacksmith: bez żadnych zmian w samopoczuciu, bez zmian neurologicznych (tj jakieś zaburzenia myślenia czy coś), na tę chwilę tylko boli ramię w promieniu ~1-2cm od miejsca wkłucia ale nie jest to jakieś bardzo uciążliwe (pewnie przeciwciała się do mięśnia zjechały i walczą, jutro/pojutrze powinno ustąpić)

ogólnie polecam 10/10, samo szczepienie bardzo sprawnie + szczepili insulinówką więc nie było mowy żeby podali 10 dawek na raz jak tam komuś gdzies XD
@login-jest-zajety: Ja też wczoraj zainstalowałem sobie chipa od Moderny i teraz tak czytam jak to ludzie przechodzą, U mnie w 13 godzinie po szczepieniu pojawił sie stan pod gorączkowy 37'.1 xD potem o 01:52 w nocy miałem już 35,5 i to tyle. Ręka trochę jeszcze boli no i może jestem trochę zmęczony.
U ciebie nabierali szczepionkę z ampułki ?
U ciebie nabierali szczepionkę z ampułki ?


@GrayBlacksmith: tak, powiedziałem że chcę to widzieć i widziałem
osobiście ogólnie gorzej znosiłem np. szczepienie przeciw wściekliźnie poekspozycyjne (5 dawek), po każdej dawce się czułem jak przeziębiony, po Modernie póki co nic, zero zmęczenia, nie czułem gorączki/stanu podgorączkowego, zero bólu głowy, jedynie ramię :)