Wpis z mikrobloga

Oto moje rady na niebanalną randkę za małe pieniądze bo wiadomo że tag #przegryw groszem nie śmierdzi.

1.Cmentarz
Tak kurde Cmentarz, tylko trzeba umieć. Bo jak pójdziesz w pizgawice
na taki miejski na biednej dzielnicy to w sumie nie znajdziecie tam nic ciekawego.
Ważne jest by wybrać ładny i ciekawy, stare zapomniane cmentarze ewangelickie w lesie sa mega spoko
ale też duże cmentarze miejskie mają inne cechy sprzyjające. Wazne jest również aby przed takim spacerkiem przejść się samemu,
Polecam też zarzucić googlem i umieć damę oprowadzić po owym cmentarzu. Taki spacerek pozwoli wam się lepiej poznać oraz od razu
będziesz wiedział że masz do czynienia ze sztywniaczką jak uzna cię za creppa.
2.Śmietniki
no co się lampisz? że co że syf? czy ze śmierdzi?... ziom ogarnij się. Ma być na budżecie i jest! No ale co można robić po śmietnikach.
To taka gra. Kto wyłapie lepsze fanty a uwierz mi że jak się wie gdzie patrzeć to można znaleźć kupę ciekawych rzeczy (dziś znaleźliśmy szpeju za
1000+zł i było masa zabawy)
3.Myjnia ręczna
Ja tam nie wiem, ale różowy mówi że myjka ciśnieniowa ma w sobie moc. Z drugiej strony jeśli chcesz zaszpanować furą to czy jest lepsza opcja
niż lekkie #!$%@? w błotku? XD na ludzi co nie lubią w błotko, no to po zabawie 4x4 wbijacie na myjnie i w sumie jest romatiko.
4.Zoo ++
Zwierzątka! a i ile tematów do rozmów. Laski lecą na facetów co mają jakieś wyczucie na zwierzęta.
Przed wycieczką upewnić się aby sprawdzić czy w okolicy nie ma miejsca gdzie moża opobcować ze zwierzętami.
Mini zoo z kozami jest lepsze niż wielkie zoo z klatkami. (To jest chyba jedyne miejsce gdzie wydasz jakieś pieniądze)
5.Działa na klifie
To atrakcja lokalna ale, czy jest coś fajniejszego niż kręcenie dziewczyny co stoi na drabince pchając działo przeciw okrętowe?
no nie #gdynia, zbadaj tego typu lokację u siebie może być jakiś urbex też.
6.Lego
Tu trzeba zainwestować (albo mieć szczęście w punkcie 2) ale kurde układnie razem lego to wspaniała opcja aby się poznać i jest to
wspaniała opcja jeśli pogoda jest taka sobie. No i tylko psychopaci nie lubą lego. w ten sposób uratowałem Ci życie pzdr.
7.Huśtawki w parku (plac zabaw)
To samo się opisuje, ale latanie góra dół daje kobietą dużo szczęscia.
8. Geo Caching
#geocaching Wspaniała okazja by poznać swoją okolicę, zawiera element szukania skarbów z punktu 2 oraz aspekt historyczny z punktu 1.
Jeśli chcesz zrobić to na bogatości ogarnij torebkę z jedzeniem dla kotków, punkt 4 w gratisie.
9.Jaranie dziurawca
A w skrócie jedziesz do ziomków na ognisko i bierzesz ją ze sobą,
to może uratować ciebie i ziomków przed nieplanowanym zamknięciem przez nią paczki

10 sesja RPG
Tego nie próbowaliśmy ale... uważam że to też spoko opcyja

zachęcam #rozowepaski do komentowania co sądzicie( ͡° ͜ʖ ͡°)

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #protip
  • 3