Wpis z mikrobloga

wspaniałe dzieło, przepiękna historia przeplatana wspomnieniami oraz idealnie wkomponowanymi utworami. Panie Kazimierzu chylę czoła nad "Pana dzieckiem", które dzisiaj przyszło na świat. Każda płyta jest lepsza od poprzedniej a zarazem każda poprzednia lepsza od najnowszej i to tworzy nieskończenie dobrą muzykę, do której chce się wracać i której będą słuchać nie tylko moje wnuki.


#kult #kazik #kazimierzstaszewski #muzyka #sztuka #takaprawda
Pobierz CordellWalker - wspaniałe dzieło, przepiękna historia przeplatana wspomnieniami oraz ...
źródło: comment_1622199779Nqc2IB014OA6yKo1B61JeR.jpg
  • 12
@CordellWalker: Właśnie zacząłem przeglądać tag w poszukiwaniu opinii o tym albumie i doszedłem do Twojego wpisu o zdobyciu "Spalam Się". Zdążyłem przeczytać wpis z komentarzami i pokazał się Twój wpis o "Ostatniej Płycie". Miłego słuchania!

Dawno temu ktoś w necie pisał taki wierszyk. Chyba jeszcze na staszewski.org.pl Utkwił mi w pamięci:

@pekas: i co w związku z tym? Kazik cały czas mówił, że pomimo nazwy płyty ta nie jest ostatnia. Ale według mnie jest to zapobiegawcze stwierdzenie. Kto spodziewałby się nagłego zakończenia działalności grupy Perfekt? Kult w przyszłym roku będzie obchodził 40-lecie działalności. I spójrz co ile lat Kult tworzy płyty. Być może jest to ich ostatnia ale jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Oby.
@CordellWalker: uuuu, drogo teraz. Za całą srebrną dałem 700, która jest najrzadsza, ale to było 5 lat temu. Brakuje mi już tylko całej niebieskiej, ale nie spieszy mi się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Marzeniem jest trafić na wydanie z czerwoną naklejką na opakowaniu, ale nie wiem czy dożyję.