Wpis z mikrobloga

Brawo!! @Goodie_pl jak zwykle w formie! (òóˇ)
Tylko wy potraficie tak zepsuć dzień. Człowiek czeka prawie pół roku na akceptację, a ostatecznie wyszło jak zwykle. Serio myślicie, że ludzie robiący zakupy na taką kwotę zapominają o prawidłowym przebiegu transakcji, tak by wskoczył cashback? Co to w ogóle znaczy „przypisane do innej strony”? Kogo wy chcecie oszukać?
Tylko nie #!$%@? tych 20 zł na głupoty!

#cashback #goodie #zlodzieje
Pobierz
źródło: comment_1622210390iMZUQv2vC54ayk9WT5vhSa.jpg
  • 9
@piotre-gie: z lety nie mam problemu. Wypłaciłem już prawie 300 zł :) Co prawda transakcje z Aliexpress Goodie zalicza praktycznie zawsze (w 99% przypadków), ale jeżeli chodzi o większe kwoty to niestety…
@cemiron U mnie to samo, transakcje za kilkaset złotych odrzucone z powodu przypisania do innej strony. Kilka zwrotów z akcji promocyjnej na kwotę 21zł ze sklepu avans też odrzucone. Reklamacje odrzucone. Wchodzą transakcje z groszowymi zwrotami.
@cemiron: Przeczytajcie wątek: https://www.wykop.pl/wpis/57901037/chcielibysmy-poinformowac-cie-o-ostatnich-zmianach/

Wszystkie programy partnerskie mają problemy z Allegro, warto też znać zasadę zarobku tych programów partnerskich. Jeżeli Wam nie zaliczają transakcji, to stratny jest także pośrednik czyli Goodie, Letyshop itp. Najbardziej uczciwym pod tym względem moim zdaniem jest polski cashgoback.

W przypadku Allegro w celu otrzymania cashbacku warto stosować "przejścia" na czystej przeglądarce.
@cemiron: Twoja reklamacja została odrzucona z powodu przypisania zakupu do innej platformy, nie do goodie.
Ponieważ transakcja nie zaczytała się automatycznie, Sklep zweryfikował z jakiego źródła pochodził zakup, oraz czy zostały spełnione wszystkie warunki zakupu zgodnie z zasadami naliczenia cashback. 
Po weryfikacji Sklep przypisał zakupy do innego źródła, nie do goodie.
W związku z tym nie możemy za nie wypłacić cashback.