Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć co się stało z algorytmami youtube? Kilka lat temu jak puściłem sobie jakąś nutę to na autoodtwarzaniu leciała podobna muzyka, zajebiste sety dokładnie z tego samego klimatu. Teraz jak puszcze jakąś muzykę to wraca do tego co słuchałem wcześniej przez co słucham przez cały czas kilkudziesięciu tych samych utworów. Mogę puścić sznip sznap sznapi a i tak jako następna piosenkę puści mi polskie hip hopy lub Krawczyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#youtube
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@jutokintumi: no ewidentnie coś zrypali

Najlepsze są te randomowe filmy sprzed 7 lat na głównej. Wchodzę a tam oczywiście komentarze innych ludzi "wft czemu to mi się pokazało na głównej", "na pewno jest jakiś ważny powód dlaczego YT nas tu zwołał" xD
Już pomijając że z uporem maniaka podpowiada mi filmiki które oglądałam... 3 dni wcześniej xDD
@jutokintumi: policzyli i wyszło im, że większość ludzi lubi słuchać to co zna. To jest niestety stara prawda radiowa - w radiu leci w kółko to samo bo większość ludzi lubi słuchać to co już słyszeli - gdyby puszczali różne piosenki a nie w kółko te same 20 cały dzień to ludzie zmienialiby stację i nei byłoby zysków z reklam :/ Podejrzewam, zę tak samo jest z youtubem obecnie.
@Igielny to dziwne. Wczoraj odpaliłem YT Music, puściłem czarny rap (a nigdy nie słuchałem) i każda następna piosenka była tematycznie powiązana.
Potem włączyłem September z lat 70 i każda następna piosenka to było disco z lat 70.