Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:01, Piątek, 11 czerwca 2021. Imieniny: Barnaby, Radomiła, Feliksa. Słońce wstało dziś o 04:12. Świecić będzie 17 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 12:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:20. Ciemna noc zapadnie o 00:04, ale gwiazd można wypatrywać od 22:15.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 28
Dzien dobry, witam wszystkich w piatkowy poranek!

Dzisiaj dzień w pracy mam nadzieje na czilku. Myslalem zeby dzisiaj trawe kosic ale rano jak na nia spojrzałem to ona taka bidna nie za wysoka, nie bylo w ogole deszczu u nas przez ostatnie 1.5tyg wiec nie wiem czy jest sens ja meczyc:/

Wczorajszy wieczór spędziłem na ambonie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedna łania i koza z koźlakiem, ale to
Pobierz l.....b - Dzien dobry, witam wszystkich w piatkowy poranek!

Dzisiaj dzień w pracy ...
źródło: comment_1623388835c0Ek2Y8GVOPes4DGygW9yX.jpg
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz

no dzien dobry koledzy druga dawka smiercionki okazala sie byc mordercza bo gorqczka juz byla i specjalnie polozylem sie spac przed 21 a obudzilem przed 23 i juz nie moglem zasnqc do okolo 2 ehhhhh wzielem pyralgine a dzisiaj juz tylko 37 stopni ale i tak niemrawo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Hansim33: na rozrzedzenie krwi przy zapaleniu żył i przy złamanej nodze. Trzymaj się Hansimku, widocznie w tej dawce więcej czipów się pielęgniarce nabrało niż jeden i dlatego efekty się skumulowaly ʕʔ

Cześć wszystkim,
Dzisiaj pora kupić nowe nosidlo na Dziąślaka, bo już waży 8,5kg. Boję się, że będę mieć ręce do kolan, jak szympansy, jeśli czegoś dzisiaj szybko nie ogarnę. Kupiłam jej też body z krabem w
@micke:
Dzień dobry, trace na dobre wątek co u Was :(
Robota, mgr, babcia... Pragnę pomieszkać u siebie a nie tylko wpadać wywalić żarcie które wychodzi z lodówki :/

Ale... To nie moja sikorkowa natura marudzić chyba, że na brak czasu z Wami...

coś mi siostra wysłała, wie czym się tu wszyscy 'paramy' od rana.
Z dedykacją od Anny Marii:

https://www.instagram.com/reel/CP1SgHyBThv/?utm_medium=copy_link