Wpis z mikrobloga

Takie coś trzy razy puściłem. Podaje luźne przemyślenia bo co tu się napinać, ale może komuś się spodoba lub coś zauważy to może puszcze coś dodatkowego.

Francja: grupa śmierci, ale murowany faworyt turnieju, najmocniejszy skład, przedstawiać nikomu nie trzeba. Te 5 punktów uzbierają w grupie.

Polska - Szwecja: nie mylić z bezpośrednim meczem, to jest kto zajmie wyższe miejsce w grupie. Z nimi walczymy teoretycznie o awans, ogarniemy.

Macedonia Północna: czytam że dużo ludzi gra na ich gola z Austrią. Osobiście uważam, że są w stanie nawet wygrać mecz na tym turnieju. Pewnie będą jakieś niespodzianki i sensacje, więc stawiam że akurat Macedonia będzie mieć w tym swój udział.

Anglia: zawsze mam słabość do ich reprezentacji i zawsze mnie zawodzili. Teraz liczę na przełamanie i że pokażą w końcu odpowiednią jakość daleko zachodząc.

Chorwacja: tutaj prognozuje duże rozczarowanie, po tym jak dwa lata temu zaszli aż do finału na Mistrzostwach Świata przyjdzie kryzys i myślę, że nawet nie wyjdą z grupy, ale zagrałem bezpieczniej że nie zdobędą więcej niż 5 punktów. Pierwszy mecz grają z Anglią która będzie chciała wziąć odwet za to że nie tak dawno przez nich oglądali Euro w telewizji i za ostatnie MŚ. Potem mają mecze z Czechami i Szkocją, czyli rywale średni ale niewygodni. Ciężko będzie zdobyć te 6 punktów. Tym bardziej że gówno grają od tego finału MŚ.

Belgia: ostatni typ to taki, że Belgia wygra swoją grupe. Rosja, Dania, Finlandia to ich rywale, więc różnica poziomu widoczna gołym okiem. Trudno przypuszczać, że ktoś z tego zestawu miałby ich wyprzedzić.

#bukmacherka #bukmacher #euro2020 #reprezentacja
Pobierz s.....t - Takie coś trzy razy puściłem. Podaje luźne przemyślenia bo co tu się napina...
źródło: comment_1623448816444alnRkq53ASAXVBb0bXc.jpg
  • 5
Dobrym typem jest także na STS: Lewandowski zagra w pełnym wymiarze czasowym każdy mecz
Nie - kurs 3,25

Wyczerpujący sezon, jak to Lewy będzie kopany i pilnowany przez wszystkich naszych rywali jako największe zagrożenie. Oby nie było kontuzji, ale też może zejść 5 min wcześniej gdy wynik będzie korzystny aby oszczędzić zdrowie i siły. Niestety nie mogłem tego mieszać z tym co dałem wyżej więc osobno zagrany.