Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie to są niesamowici. Siostra miała stłuczkę z jakimś dziwakiem. Sprawa oczywista, jechała po prostu po parkingu a on cofając w nią wjechał. Zamiast jeszcze ze swojej strony jakoś przeprosić i zaproponować spisanie oświadczenia czy coś to pluł się, że to nie jest takie oczywiste, żeby wezwać policje i oboje dostaną mandat, bo jechała za szybko i wina nie jest oczywista.

Policja jak przyjechała nie miała raczej żadnych wątpliwości a gościu i tak próbował. Najpierw mówił, że za szybko jechała ale pomijając fakt, że nie wiem jak chciałby to zmierzyć, to auto jest typowym małym gównem na zakupy bez mocy a droga jest taka, że nawet nie ma się gdzie rozpędzić.
A potem się tłumaczył, że nie widział - ale kuźwa co to ma do rzeczy, sam policjant mu tłumaczył, że jak nie widzi to niech sobie kogoś zawoła do pomocy, to go w żaden sposób nie usprawiedliwia.

Jeszcze przynieśli nagranie ze sklepu, gdzie widać, że obok typa nie było żadnego auta i miał dobrą widoczność a kłamał, że obok ktoś stał i mu zasłaniał xD

Dlatego pamiętajcie - zawsze policja, bo nie wiadomo na kogo traficie.

Ps. No i jeszcze coś tam wspominał o RODO jak usłyszał, że policja przekaże jakieś dane siostrze, nr polisy itd. xD

#prawojazdy #truestory
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Murasame: aż mi się przypomniało, jak łysy gruby dzban z Jeepa mi wymusił, jak holował inny pojazd. Twierdził, że jak on wyjechał (centralnie mi przed maskę, ale mniejsza XD), to muszę go puścić, bo on holuje inne auto xd
Od razu policja, bo gościu był święcie przekonany o mojej winie. Chłop był w szoku, jak mu policjant powiedział, kto jest sprawcą xd

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Murasame: ach, przypomniała mi się jedna historia. Turlalismy się w korku kilka km na godzinę, chłop z lewego pasa wrzucił kierunek to zrobiłem mu trochę miejsca, żeby wjechał i poczułem jak mnie koleś z tyłu stuknął. Strasznym gruzem wtedy jechałem wiec szkoda mi jakoś nie było. Wysiadam, patrzę, że za bardzo śladów nie ma, chlopina się pewnie zagapił, dobry dzień mialem, to myślę sobie, że wezmę od gościa 5 dyszek i