Wpis z mikrobloga

@Felixu: słuchaj, ja i tak golę łeb na 0 na bokach i 12mm na środku, bo jak mi odrosną to spać w tym nie idzie, rosną na wszystkie strony i muszę myć 3x dziennie, dłuższe włosy są niepraktyczne. Mógłbym mieć włosy jak w serialu wikingowie, bo wygolone boki i taka fryzura maskuje zakola.
Tylko mam ważniejsze sprawy niż przejmowanie się włosami. Podczłowiek bo zakola ma? Nieźle musicie mieć narąbane w bani
@Fighter_forGlory: bujne włosy przeszkadzają facetowi
wyobrażasz sobie myć głowę 2-3x dziennie, bo jak się położysz, to zaraz się pozlepiają? Wyjdziesz na dwór, zaraz jakieś gówno z drzew naleci do włosów, kupowanie specjalnych szamponów, odżywek. Latem gorąco...
Chyba tylko debile z tagu przegryw chcą mieć bujne włosy i myślą, że to coś daje, typu +100 do powodzenia jak w jakimś mmo :)
@Sekularyzacja Zakolak od 15tego roku życia here. Nigdy nie uznawałem tego za problem. Były stałe związki i ONS co niby w przypadku ONS to dyskwalifikuje mnie na starcie. Oczywiście według #przegryw ów.

Dziś czasem różowa moja pociśnie bekę z moich zakoli a ja... Razem z nią.

Panowie jak macie mental beciaka to nie zwalajcie tego na zakola itp. Problem jest gdzie indziej