Wpis z mikrobloga

Jesteśmy poważną moderacją, ta moderacja jest poważna.

Gość nazywa inną osobę śmieciem, to zgłosiłem jako atak na inne osoby.

I zgłoszenie NIEPRAWIDŁOWE, a w opisie odrzucenia:

Jak definiujemy "Atakuje inne osoby? (...) stosowanie określeń takich jak: (...) śmieć "


@Moderacja, @a__s czy moderatorzy potrafią czytać własny regulamin, na podstawie którego podejmują decyzje? Czy może tutejszy patocelebryta ma ulgowe traktowanie?

#moderacjacontent #moderacja
Pobierz C.....t - Jesteśmy poważną moderacją, ta moderacja jest poważna.

Gość nazywa inną ...
źródło: comment_1623651346JSyPyszCKg5oVHfuYxtb4l.jpg
  • 10
wiec mówisz, ze jak nazwę lakistrajka ŚMIECIEM to nie dostanę bana?


@uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu: kiedyś dodałem o nim wpis, po prostu cytując jego wpisy i konfrontując z rzeczywistością, tyle. Tak się zesrał, że co jakiś czas do teraz wypisuje że "ludzie go hejtują i on spać nie może przez to, ale niestety moderacja usunęła i nie może pokazać jak go mocno obrażano". Z tym że sam to zgłosił bo się zesrał że go
@syn_kolezanki_twojej_starej: nie mam pojęcia, nie pamiętam dokładnie sprawy, o ile w ogóle ją widziałem, bo jak teraz myślę to to co napisałem wyżej to była inna sprawa. Ale jako że znam jego bajkopisarstwo, to pewnie sobie to zmyślił. Strzelam że chodziło o to, że ktoś mu wytknął że nigdy KPCH nie skrytykował, a on sobie resztę dopowiedział.
@uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu: ja zaglądam co tam pisze, bo ładnie widać jak sypie chińską propagandą