Wpis z mikrobloga

Ricciardo przegrał z Maxem, w Reno nie wyszło, McLaren no właśnie... Co myślicie o tym kierowcy? Mówiło się że ma potencjał na mistrza, ale jak tak patrzę na Maxa, Norrisa, Leclerca, nawet Gaslego jeśli jakiś mocniejszy team da mu szansę bo w Alphie spisuje się świetnie to co do Ricciardo sympatycznego Australijczyka spada w dół z sezonu na sezon.

#f1
  • 9
@KarolaG17: Miał mniej punktów w 2018 r. ale miał dwa razy więcej od Maxa DNF. W Renault pokazał się chyba najlepiej jak mógł w pełni wykorzystując żółtą rajdówkę, najpierw kończąc karierę potężnego bezpodiumowca Hulka, a potem stawiając znak zapytania nad przyszłością Okonia. Warto również pamiętać o ostatnim sezonie Vettela w red bullu, który przecież zaraz po zdobyciu czwartego tytułu w naturalnym środowisku z Danielem przegrał. Jest to bardzo dobry kierowca, który
@Gentleman_Adrian: a nie bylo w jednym z sezonow w mclarenie, ze zmieniali chasis Sainzowi, bo nie rozumieli dlaczego bolidy zachowuja sie inaczej i Sainz dostawal w dupe od Norrisa na poczatku sezonu? Jakoś tak mi się kojarzy z obecną sytuacją Ricciardo.
@Rozpuszczalnik: Max w 2017 miał więcej pecha, jednak czy dużo więcej i czy przejechał lepszy sezon? Mi trudno ocenić, Ricciardo miał niezłą passę zdobywając pięć podiów pod rząd w tym jedną wygraną, w tych właśnie pięciu wyścigach Max miał dużo pecha i aż trzy DNF. Wydaje mi się ze ludzie ten moment sezonu mocno zapamiętali i uznając ze Max w tym konkretnie sezonie był strasznym pechowcem, potem sytuacja się troszkę odwróciła