Wpis z mikrobloga

Piękny dzień, cudownie codziennie budzić się w Polsce. Czy ten kraj może być lepszy? Niekończące się możliwości rozwoju kariery, piekne miasta wojewódzkie, a co najważniejsze przemyślana redystrybucja kapitału, aby każdy w życiu miał szansę osiągnąć sukces. Z uśmiechem na ustach oddaje kilka procent moich rocznych zarobków, aby pomóc innym ludziom. Chcę aby oni też mieli szansę osiągnąć sukces nawet mimo pecha na loterii urodzeń. Wszystko to dzięki przemyślanemu planowi partii PiS, której jestem fanem ponad życie. To idealne połączenie socjalizmu z moralnym kapitalizmem. Od pierwszego momentu osiągnięcia praw wyborczych aż do samej śmierci mam nadzieję mieć możliwość stawiać krzyżyk przy najlepszej partii Polski. Chcę spędzić w Polsce całe życie, żeby móc patrzeć jak poprzez dobrze przemyślane inwestycje, takie jak centralny port komunikacyjny, oraz politykę prorodzinną, która przywróci w nas na nowo tradycje rodzinne, być świadkiem jak Polska staje się hegemonem na skalę światową. Chwała ci Jarosław i życzę ci 100 lat byś mógł sprawić, że Polska znowu stanie się wielka. DO BOJU POLSKO!
#bekazpisu #bekazlewactwa #pis #bekazprawakow #przegryw #ekonomia #neuropa
  • 3