Wpis z mikrobloga

Coś takiego do smarowania dziarki się sprawdzi? masc
Oczywiście biały jeleń jako żel pod prysznic zda egzamin nie? Od środy przyszłej do poniedziałku mam nosić folie którą mi założą i troche nie wyobrażam sobie jak mam się myć xD

#tatuaze
  • 18
@Ertenix: Od środy do poniedziałku? Stary jest lato. Nie kiś tego przez 5 dni. Pierwsza dziarę też tak się cackalem i nosiłem w folii.

Ściągnij folie po jednym dniu i po prostu nie przykrywaj dziary żadnym swetrem, nie wystawiaj na światło i nie lez na niej. Ukisi ci się w folii.

Ja po jednym dniu folie ściągam, na drugi dzień już normalnie delikatnie myje i oczywiście ciągle natłuszczam. I tak te
@WolfSky: Bo chodzi o to, że robię dziarkę w środę, a w poniedziałek wracam do pracy gdzie jest zapylenie i różne zanieczyszczenia i trochę się obawiam. Jeśli chodzi o branie prysznica to trzeba uważać jakoś specjalnie? Wiem, że mi tam wszystko powiedzą, ale zdziwiłem się trochę jak przy zapisie gość mi powiedział że nałożą specjalną folie i zakleją na kilka dni (czyt. do poniedziałku)
@Ertenix: uważać nie trzeba ale sobie nie urządzaj randki w wannie. Szybki prysznic i nie gorący i osuszyć ręcznikiem papierowym. Najważniejsze żeby nie było długo namoczone. Nałożą Ci folie oddychającą ale i tak powinieneś ją ściągnąć po 2 dniach jakoś. 5 dni to za długo. Skisnie ci to od potu i ropy i krwi pod tą Folią. Ściągnij po dwóch dniach, smaruj dobrze, nie przemaczaj, nie ocieraj o nic i nie
@Ertenix: głównie chodzi o to, żebyś nie przemoczył świeżego tatuażu podczas długiej kąpieli, szybki prysznic już na drugi dzień to nie jest problem. Tatuażysta po ci wszystko wytłumaczy, a jak nie wytłumaczy to się pytaj, aż będziesz wszystko wiedział.
@Ertenix: nie, jak już się na dłużej zdejmie second skina, albo folię to niezalecane jest zakładanie, bo się robią już takie mikrostrupki na tatuażu, a ponowne foliowanie tylko by je przemoczyło i wydłużyło gojenie.
@to_niezle: Rozmiem. Najgorzej w pracy będzie po 5 dniach smarować dziarkę i zadbać o to żeby nie pobrudzić ręki, co będzie naprawdę ciężkie, bo pyłu w powietrzu mamy sporo.