Wpis z mikrobloga

Zmień zmień, bo jazda trasa Zieleniec - Duszniki Zdrój nie jest zbyt atrakcyjna ;) a zieleniec - wzdłuż granicy, do Mostowic a później na Spaloną już tak
@jaceks653 Szosa stu zakrętów jest niesamowicie przereklamowana. Jeśli masz cały dzień to lepiej pojechać na Duszniki-Zdrój i stamtąd do Mostowic. Wskakujesz na czeską stronę i kierujesz się na Mladkov i Jablonne nad Orlici. Następnie lecisz 11 na Cervena Voda. Stamtąd możesz wrócić sobie przez Międzylesie na Duszniki-Zdrój. Ja sam wydłużyłbym jednak wyjazd i poleciał na Cervenohorskie sedlo czyli odcinek czeskiej 44. Po czeskiej stronie masz lepszy i czysty asfalt. Nie wiem z
@Taboo może jest przereklamowana, ale chcę się dowiedzieć osobiście( ͡º ͜ʖ͡º) . Nie chcę zapuszczać się w Czechy, przez ten zasrany covid . Ale jak będzie już normalnie, to jadę właśnie po twojej propozycji
@jaceks653: Zazdroszczę! Dolny Śląsk jest świetny pod kątem dróg motocyklowych. Jakbyś szukał czegoś ciekawego to chętnie polecę. Zjeździłem w zeszłym roku praktycznie cały pas przygraniczny od Nysy aż do Bogatyni.
@ziel85
@Taboo
@kipowrot
Właśnie wróciłem, trasa zmieniona na tą przez Bystrzycę Kłodzką, fajne ( ͡ ͜ʖ ͡) trasa stu zakrętów, może przereklamowana, ale warto, mi się bardzo podobało . Tak jak kipowrot pisałeś za szybko poszła trasa, więc pojechałem jeszcze na Karpacz ( ͡ ͜ʖ ͡) w sumie ponad pięć godzin jazdy i 320 kilometrów. Dupa boli ( ͡° ʖ̯
źródło: comment_1624028631K3l6ai2BTBIq3ViApTBVZS.jpg