Wpis z mikrobloga

Kupiłem jakiś czas temu ps5 w zestawie z grą Deamon Souls. Nigdy nie miałem konsoli oraz nie grałem w żadne gry. Zacząłem grać w Soulsy ale póki co średnio mi się podoba. Trochę mnie przeraża gdy z zza rogu wyskakuje jakiś demon XD Pewnie wrócę do tej gry, ale za jakiś czas. Wrzuciłbym teraz coś luźniejszego, spoza takich "strasznych" gier.

Myślałem o Wiedźminie i GTA 5 ale chyba poczekam na wersje dla ps5. Rozważam kupno ps plus i ogrania jakieś klasyków ale zastanawiam się czy nie będą miały one też wersji na ps5? Czy tylko nieliczne gry będą upgradowane do nowej generacji? Od jakich gier zaczęliście by na moim miejscu, kupiliście by ps plus? Dzięki za rady, jestem zielony w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5
  • 9
@KnurJajcaty: No w sumie na Twoim miejscu też bym poczekał na odświeżone wersje GTA 5 i Wiedźmina, skoro mają nadejść.

PS Plus warto kupić, bo jest tam PS Plus Collection. A w tym między innymi "straszne" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bloodborne, bardzo fajne Days Gone gameplay'owo, pierwsze The Last of Us, bardzo fajny Uncharted w sumie, bo z wątkiem pirackim, czy God of War. Generalnie coś sobie
@KnurJajcaty: Byłem w zasadzie w podobnej sytuacji, kupienie PS+ to obowiązek! Dostaniesz 20 świetnych gier z czasów PS4 w ramach PS+ Collection (+3 nowe co miesiąc). Ja osobiście zacząłem od Detroit: Become Human (bardzo przyjemna gierka, nie jest wymagająca, świetna dla kogoś kto zaczyna przygodę z padem), a potem Days Gone. Obu wyborów nie żałuję i oba serdecznie polecam. :)
Z W3 sam czekam na patcha pod nowe konsole. Nie grałem