Wpis z mikrobloga

Proszę, proszę- miałem jednak rację wczoraj, że nasz obsrany "krul życia" został #!$%@? ze stanowiska młodszy worek na strapon dla Hansa i szykuje powrót w rodzinne strony xDDDD Ach, wspaniałe wieści. Wreszcie wylądujesz tam, gdzie twe miejsce- pod mostem xDDD I ciekawe z kim te dzieci będziesz płodzić? Ze szczurami? xDDD Umysł żebraka- zawsze żebrze.
#patostreamy #damskibokser #siedleckimitoman #analnymitoman #analczyk #przemocdomowa #bestiazsiedlec
#rafatus
Pobierz dyzmund - Proszę, proszę- miałem jednak rację wczoraj, że nasz obsrany "krul życia" z...
źródło: comment_1624014451DufT75YNHp4hcMvvnMdXjD.jpg
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyzmund: "kochają Polskę" xD uwielbiam nic nie znaczących petów którzy tłumaczą tak sobie swoje niekompetencje i nieporadność życiową, to już wiem dlaczego tak bardzo chwalił się wakacjami za 1000 ojro robiąc już dłuższy czas w Niemczech xd Z jednej strony żal dupe ściska jak się na to patrzy, z drugiej on jest jak marlenka, reaguje agresywnie na prawdę i mitomani jeszcze bardziej
@anone_: Wyjątkowa obrzydliwość w wykonaniu tego szczura- glizda, z której śmiała sie połowa wykopowej społeczności, #!$%@?ąca konkubinę i którego wstydzi sie do dziś najbliższa rodzina, mordę sobie wyciera hasłami "Kocham Polskę" (z której #!$%@?ł rok temu przed wierzycielami...), rodzina i jej założenie... Zrzygać się idzie od takich wysrywów.
@dyzmund: jak śmieć twierdzi, ze tak kocha Polskę to niech może odda długi, przed którymi #!$%@? do Niemiec. Jak można być aż takim psem bez jakichkolwiek pozytywnych cech? To jest w ogóle możliwe czy myśmy sobie taka #!$%@? wymyślili?