Wpis z mikrobloga

Mówiłem, oni klękają wtedy, kiedy grają z głównymi klękaczami (Wyspiarze, Belgowie). Większość reprezentacji nie klęka, aż przychodzi mecz z drużynami, które to wymuszają. Włosi z Turkami stali, ze Szwajcarami stali, a teraz z Walia klekali. To samo miała Turcja i Szwajcaria. Z racji tego, że zachód ma mocniejsze kadry, to od ćwierćfinału będziemy mieli mistrzostwa Europy w klękaniu przed ćpunem
#bekazlewactwa
#mecz
  • 15
@joyko: @ciachostko: @Klepajro: I konserwy zrobiły kupę w majty. Myślę, że to klękanie triggeruje tylko osoby ograniczone, ja nie jestem ani prawakiem, ani lewakiem, chociaż do lewactwa mi bliżej i po prostu mam to w dupie. A jak jest mecz to na tagu tylko pytania o to, kto klęka XD. Wy naprawdę musicie być bardzo młodzi i nie mieć większych problemów xD.
@celtanonim: no dobrze ale to jest twoje zdanie ignorancie, to że ty masz coś w dupie, nie oznacza, że wyznaczasz jakiś nurt, który powinien być naśladowany.

Wy naprawdę musicie być bardzo młodzi i nie mieć większych problemów xD.

my po prostu zwracamy uwagę na absurd i komizm całej tej szopki. Mając własne problemy, nie można zwracać uwagi na otaczający świat i tego komentować? xD

Myślę, że to klękanie triggeruje tylko osoby
@ciachostko: A, dobra, ja Ciebie już kojarzę, miałem nawet notkę o Tobie, żeby z Tobą nie wchodzić w dyskusję xD. Śmieszą mnie po prostu tacy ideowi bojownicy. Szkoda, że Wasze idee to po prostu pewna toksyczność względem innych ludzi inherentnie związany z rasizmem i homofobią. To jest przytyk do Ciebie, bo z tego słyną Twoje pościki. Kończę, bo nie chcę mi się pisać z ludźmi, którzy są toksyczni.
A, dobra, ja Ciebie już kojarzę, miałem nawet notkę o Tobie, żeby z Tobą nie wchodzić w dyskusję xD


@celtanonim: super, a ja ciebie nie kojarzę

Śmieszą mnie po prostu tacy ideowi bojownicy.


@celtanonim: nie wiem skąd zarzut o jakąś ideowość, mnie to po prostu śmieszy, zwyczajna opinia. Jak wspomniałem wyżej, uefa i fifa to hipokryci, którzy w innym miejscu widzą politykę, którą zwalczają w sporcie, a tutaj tego nie