Wpis z mikrobloga

#mistererathia 19/92

Piątkowy pojedynek zakończył się zwycięstwem demona Rashki (758 głosów), który zdobył 371 głosów więcej od władcy bestii Broghilda (387 głosów). Gratulujemy!

Dzisiaj zmierzą się ze sobą wędrowca z Wrót Żywiołów i rycerz śmierci z Nekropolis:

- Kalt - Ten żywiołak lodu to prawdziwie chłodny koleś. Kiedy przechodzi obok, najpierw pojawia się para stworzona z powietrza dotkniętego zimnem jego ciała - ktoś pomyśli "ale czad". Nie... To chłód. W szkole był tak popularny, że inni uczniowie (zwłaszcza żywiołaki ognia) płonęli z zazdrości. Nigdy nie wahał się przełamać pierwszych lodów z klasowymi pięknościami.
- Vokial - Czego można się nauczyć w trakcie ponad czterystu lat istnienia jako wampir? Nie wiem, ale zdecydowanie jest to świetna promocja poradników samorozwoju Vokiala. Każdy z nich opatrzony jest hasłem "4 wieki doświadczenia nie mogą kłamać!", a najlepiej sprzedaje się jego "Sztuka Podrywu". Zawsze wokół niego krąży tuzin innych (z reguły mniej urodziwych) wampirów - najwierniejszych fanów jego twórczości.

Wszystkie pary losowane są przez mój skrypt w Pythonie dostępny pod tym linkiem.

O co chodzi?

Pobierz LuluQuest - #mistererathia 19/92

Piątkowy pojedynek zakończył się zwycięstwem demo...
źródło: comment_16247292863gzZJacFgebv2FDJAdGTQg.jpg

Który dżentelmen jest twoim zdaniem przystojniejszy?

  • Kalt 41.4% (576)
  • Vokial 58.6% (814)

Oddanych głosów: 1390

  • 27