Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki! Wołam na kolejną wspólną fuszkę - 35 odcinek Patologi Polskiego Budownictwa!

https://www.wykop.pl/link/6172183/patologie-polskiego-budownictwa-cz-35-zlewnia-czyli-budowlane-ochydztwo/

Akcja z książka kompletnie mnie pochłonęła przez ostatnie miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z takiej okazji, że udało się dzisiaj osiągnąć cel na zbiórce wydania papierowej wersji książki, wrzucam kolejny odcineczek, w podziękowaniu za wszystkie fuchy jakie do tej pory zrobiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękując, szczególnie tym, co od początku dawali mi tego powera i wykopywali każdy odcinek na główną :) No i dla tych, którzy dołożyli swoją cegiełkę do wydania PPB jak książki, dzięki czemu przyszli maturzyści, będę mogli zdawać swój maturalny egzamin z języka polskiego z Patologi Polskiego Budownictwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że można swoją cegłę do wydania dołożyć, zapraszam tutaj: https://wspieram.to/patobudowlanka
Przypominam, że pierwsze wydanie, zanim książka trafi do oficjalnego obiegu, to 999szt egzemplarzy, z limitowanego kolekcjonerskiego wydania PPB, gdzie każdy egzemplarz, będzie ponumerowany, opieczętowany, odręcznie zadedykowany konkretnemu nabywcy egzemplarza :) Niech to będzie egzemplarz kolekcjonerski, nowa książka nowego pisarza-budowlańca! A może, będzie to kiedyś prawdziwy unikat i gratka kolekcjonerska? Książka będzie wydana, to jest fakt. Projekt osiągnął 112% w dniu dzisiejszym :) ale do końca zostało jeszcze 11 dni, więc Ci, którzy chcą mieć swój egzemplarz z edycji limitowanej, mają jeszcze chwilę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam najlepszą brygadę świata:

@DziennikCodzienny
@drunkkiller
@Kamik-wawa
@joCkero
@Deathinexcess
@mattin
@technologi
@Lobosz
@seanka
@Michalius
@Ethan_Nevermore
@2Pawu
@kolegabaltazara
@UfikVonMars
@robert83
@WOiOwnik
@MaLiX
@FMK4
@dzevrah
@cezargas
@michael93pl
@fux777
@login-jest-zajety
@Karol_Ryfel
@fallout444
@Persil_w_gelu
@ewelinam098
@Vigry3
@Turbostuleja
@zaroowka
@Keris
@Dudleuss
@DonMartyn
@Trabant777
@wielkilen
@cezargas
@WhoSayKo
@fashX
@dezy
@KapiiKap
@NocnikDzienny
@Andylon
@jodynaa
@Felonious_Gru
@Dlugin2
@LubieCzili
@Gronie
@IHaveThePower
@persona_umbra
  • 8
@Pan_Lobotomiusz: Teraz chyba już tak nie jest, jak widzę jakichś budowlańców na mieście, coś tam sobie instalują w wykopach, to dużo z nich wygląda jak studenciki-hipstery a widać, że coś tam pracę w miarę ogarniają. Twarze zadbane, wszystkie zęby bielutkie itd. Takich typowych „doświadczonych” budowlańców co zjedli na tym zęby xD to już coraz mniej widać.

Natomiast jak zobaczyłem ekipę malarzy okrętowych/przemysłowych to wyłonił się podobny widok jak opisałeś i też
Dużo się zmieniło, ja pisze o latach 2000, i wtedy był jeszcze niezły sajgon. Dzisiaj to jest tak 50/50 są fajne ekipy i fajni normalni ludzie, idzie się spotkać i pogadać ale troli nadal jest dużo. Dużo zależy od deweloperów, tam gdzie sa dobre budowy, tam są dobre firmy ale tam gdzie jest kombinowanie z kasa to dalej mordor ( ͡° ͜ʖ ͡°)