Wpis z mikrobloga

#mecz #euro2020

Brawo, oliwa sprawiedliwa.

Ale tych rasistowskich komentarzy i memów nawiązujących do koloru skóry piłkarzy, którzy #!$%@? karne, to nie rozumiem totalnie. Wy macie jakąś manię prześladowczą? Kompleksy?

A później próbujecie wmawiać niedowartościowane jełopy, że rasistami są ci co klęczą, a nie wy xD obnażacie w ten sposób jedynie swoją hipokryzję

Rashford jest wspaniałym człowiekiem, który zrobił już więcej dla społeczeństwa niż wy kiedykolwiek dacie radę, a Saka to właściwie nastolatek i jeszcze dziecko.

Leczcie się.
  • 13
Dawanie #!$%@? o memy odcinek 1353368


@jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: nie widzisz nic #!$%@? w memie, na którym nastolatek, który chybił karnego jest przedstawiony jako niewolnik na polu bawełny?

Po profilowym wnioskuję, że uznajesz się za kibica Liverpoolu. Czy jesteś w ogóle świadomy jaki jest etos tego klubu oraz jakie wartości wyznają kibice-lokalsi, czy nawet sam Klopp? Jaka jest historia miasta i jakie dominują poglądy polityczne wśród jego mieszkańców?
@xvlk: też się zastanawiam czasem po co się biczuję. Myślałem, że jak chyba pierwszy raz ever kibicowałem zgodnie z "linią wykopu", to mnie niczym nie #!$%@?ą xD niepotrzebnie zajrzałem po meczu na tag.

fragmentu o Liverpoolu nawet nie skomentuję


@jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: a szkoda. Polecam ci poczytać i się dokształcić. Z takimi poglądami może powinieneś rozważyć kibicowanie Chelsea, bo dostrzegam tu pewien dysonans (niczego nie ujmując normalnym kibicom Chelsea).