Wpis z mikrobloga

@Jegwan: XDDDD
Akurat nie trafione, bo ja się dość często mówie ludziom, żeby się porządnie zbadali zanim stwierdzą, że są trans. No, ale co ja mówie, dla ciebie w ogóle ktoś taki jak trans nie istnieje, to tylko pederasta z dewiacją xD
Ale ciesze się, że nawet jeśli strace prace i będę bezdomny, to będę miał darmowe zakwaterowanie w twojej głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jegwan

macie na rękach krew biednych, zaburzonych ludzi,


To jest pomówienie, za które spokojnie mógłbym wytoczyć ci sprawę w sądzie.

To, że ty uważasz, że nie można stosować kardiochirurgii, bo skoro był zawał, to "Bóg tak chciał" nie zmieni faktu, że jest stosowana.

Korekcja płci to jedyna uznana przez psychiatrów metoda leczenia dysforii, stosowana na świecie od 90 lat (w Polsce ponad 80). Możesz pluć na naukę, twierdzić, że to wymysł diabła,
@Ekspert_od_niczego: "To, że ty uważasz, że nie można stosować kardiochirurgii, bo skoro był zawał, to "Bóg tak chciał" nie zmieni faktu, że jest stosowana." - To jest pomówienie, za które spokojnie mógłbym wytoczyć ci sprawę w sądzie.

Swoją propagandą popychacie ludzi do okaleczenia swojego ciała i zmniejszenia ich szans na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Problemy należy rozwiązywać, a nie je eskalować. Kiedyś psychiatrzy leczyli choroby psychiczne lobotomią, temu też przyklaskujesz?
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:
Czyli się zgadzamy?

Choroba, to jest stan negatywny który wpływa na twoją codzienność

Obecnością patologicznego stanu lub struktur organizmu stale zakłócających funkcjonowanie danej jednostki.


To są dosłownie parafrazy. Obie znaczą to samo. Więc tak, się zgadzamy. Ciesze się, widzisz, mamy jakiś wspólny grunt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A transpłciowość tego nie robi.


Zgaduje, że się z tym nie zgadzasz, ale no przykra wiadomość, jesteś w błędzie
@Jegwan

To jest pomówienie, za które spokojnie mógłbym wytoczyć ci sprawę w sądzie.


To w ogóle nie jest pomówienie. Na prawie to się znasz, jak na medycynie.

Swoją propagandą popychacie ludzi do okaleczenia swojego ciała


Wskaż jeden taki mój komentarz, kłamco.

zmniejszenia ich szans na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.


Jest dokładnie na odwrót, co wykazują liczne badania.

Problemy należy rozwiązywać, a nie je eskalować.


Właśnie dlatego się je rozwiązuje. W jedyny sposób,
@Ekspert_od_niczego: zapoznam się w wolnej chwili. Nie neguję istnienia osób z problemami tożsamości płciowej, natomiast "leczenie" ich poprzez doprowadzenie do kalectwa poprzez interwencje chirurgiczne i tworzenie swoistej fikcji "zmiany płci" to w mojej opinii gaszenie pożaru benzyną. Nikomu nie życzę znalezienia się w takiej sytuacji.
@Jegwan

natomiast "leczenie" ich poprzez doprowadzenie do kalectwa poprzez interwencje chirurgiczne i tworzenie swoistej fikcji "zmiany płci" to w mojej opinii gaszenie pożaru benzyną.


Ale zdajesz sobie sprawę, że twoja opinia przy tysiącach badań na ten temat i 90 latach doświadczenia psychiatrów w tej dziedzinie może być błędna?

Celem leczenia jest poprawa samopoczucia pacjenta. A nie dbanie o nieskazitelność bańki, w której żyją konserwy.

Mając wybór pomiędzy życiem pacjenta, a twoimi dąsami,