Wpis z mikrobloga

@Silikon:
@tfuj_pszyjaciel:
no a ja nie mam, rozdają z dyplomami czy z uprawnieniami?
akurat wykonawca domu mi sie wycofał przed podpisaniem umowy, więc nie spieszy mi się do płacenia za nic,
więc skłonny jestem teraz do zwlekania i przeciągania, skrzynka to własność operatora, nie mogę się do niej włamywać bo na to jest paragraf xD

@Mirkomil:
w ZE mi mówili, że zgłaszam gotowość przyłączenia i oni przyjeżdżają montować licznik
@Uri_: tak, wszystko się zgadza, to norma w PGE że nic nie ma sensu.

Monterzy z PGE zdają sobie z tego sprawę więc nie ma problemu żebyś przy nim wprowadził wlz. Nawet lepiej bo może otworzyć komorę poniżej i łatwiej kablem w rure trafić.

Ewentualnie możesz zadzwonić do pogotowia energetycznego i oni przejazdem mogą otworzyć i wydać Ci klucz.
@Uri_: kaucja za klucz master jest 2500 zł i musisz mieć podpisana umowe jako podwykonawca PGE żeby w ogóle moc go otrzymać.

Chyba że nielegalnie zrobić kopię ale ludzie się boją komuś nieznajomemu go udostępnic

To kolejna paranoja PGE, mam pismo od dyrektora rejonu że mogę pracować na ich majątku, ale klucza mi nie dadzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziubaster:
raz jak zadzwoniłem to mnie odesłali do jakiegoś elektryka zaufanego który ma klucze i może mi to otworzyć (w domyśle za kasę) xD

innym razem zadzwoniłem i po prostu pogotowie energetyczne podjechało i dało mi klucz (bez kosztów)