Wpis z mikrobloga

@gomjeden: @Thorus: a jeszcze pytanko bo dopiero od niedana gram na Promods, więc jeszcze nie mialem okazji go aktualizować. Jak to wygląda? Trzeba usunąć stare pliki? Czy jak się scągnie nową wersje to po rozpakowaniu wystarczy nadpisać stare pliki?
@pawel8511: specem nie jestem, z Promods mam do czynienia wyłącznie w wersji 2.55, ale na mój rozum to nowa wersja oznacza nowe pliki, które ściągasz i wgrywasz do katalogu "mod", a stare pliki zwyczajnie usuwasz (ew. odznaczasz je w menedżerze modów, już w samej grze).

Swoją drogą Promods niedawno wywaliłem i wróciłem do oryginalnej mapy. Męczyła mnie słaba optymalizacja tego moda. W niektórych miejscach ze 144 fps potrafiło mi zjechać do
@gomjeden: no właśnie ja też dopiero od 2.55 korzystałem z Promodsa i dlatego jestem ciekaw jak to wygląda przy aktualizacji.

Mnie w Promods czasem tylko irytowało że niektóre "firmy" trochę niedopracowane tzn. gps pokazuje że wjazd jest w jednym miejscu a był w innym. Ale da się przeżyć. Mimo że niedawno wyszła Iberia to po zainstalowaniu Promodsa i tak częściej jeździłem po np. Bałkanach czy Polsce niż po Hiszpanii.