Wpis z mikrobloga

@kaemka: Nie wszyscy... masz mnie za totalnego idiotę... poznałeś naukowców i super, nie każdy jest #!$%@? przekupiony, głównie ci co widzisz w telewizorku mają sypaną monete do kieszeni, ale również koronerzy, poczytaj w internecie kim oni są, lekarze nie są żadnymi członkami tajnych organizacji... nie rozumiesz że jest to ściśle hermetyczne grono o którym nawet pewnie nie słyszałeś.
@kaemka: "No ale, że tak mało osób trzęsie całym światem i wszystkich robią w bambuko?" kto robi w bambuko ? większość społeczeństwa nawet o nich nie wie, a ci świadomi nie robią w bambuko, tylko działają. youtube proszę pana należy do google, a google "Google Inc. została założona 4 września 1998 przez dwóch doktorantów Uniwersytetu Stanforda, Amerykanina Larry'ego Page'a i Rosjanina żydowskiego pochodzenia Siergieja Brina" żydowskiego pochodzenia...
@sylben: No wiem, że oni się znają dlatego chcę dołączyć. Po co mi miliardy jełopów którymi trzęsie kilkanaście/dziesiąt osób. Z pewnością widzą co piszą i się do mnie odezwą. Mam taką nadzieję.

Swoją drogą wydawało mi się, że youtube to "ICH" platforma. Aż dziw bierze, że można materiały o nich na ich platformie oglądać skoro nikt ma się nie dowiedzieć kim są oni. Jak widać też popełniają błędy, ja je zauważam,
@kaemka: popatrz jak reagujesz na to, że ktoś zdaje sobie sprawę z korupcji. po co mieliby się chować na youtubie (jakby go mieli) skoro połowa ludzi reaguje podobnie
@kaemka: bejterze, zacznij myśleć, a nie prześmiewcze posty dodawać, wyparcie nie pozwala ci wyjść ze strefy komfortu, świat to zakłamana #!$%@?, i nic z tym nie zrobisz dopóki sobie z tego nie zdasz sprawy.
@KrejZi1337: Właśnie zacząłem przed chwilą myśleć jakbyś nie zauważył z łaski swojej. Mam do wyboru, być z ponad miliardem owieczek, albo wśród nielicznych którzy trzepią tym światem. Jak myślisz, co mi bardziej pasuje? Pomyśl burła trochę!
Tvp to jakieś śmieszne miliardziki złotóweczki i inne takie zabaweczki. Osobiste ukrywanie toksym w śmiercionkach za opłatę od Rotschildów,


@kaemka: przecież stażysta w laboratorium zarabia krocie w porównaniu do prawdziwego showmana
@theromanpolan: Nie byle jaki stażysta, bo stażysta biorący udział w ostatecznym i najpoważniejszym procesie depopulacyjnym. Jeju, zastanów się trochę. Taki tvp to tylko w jakiejś Polsce działa, a Roci idą po władzę ogólnoświatową. I to mi ludzie zarzucają, że nie myślę...
Powiem tylko tyle, ja ten temat kończę, i radzę każdemu żeby za bardzo się nie interesował... nie warto... poważnie, przepraszam wszystkich których w to wciągnąłem, uważajcie na siebie, bo żartów nie ma... I tak nie macie wpływu, dbajcie o siebie i swoich bliskich.... Żegnam....
@kaemka: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie