Wpis z mikrobloga

@pacjent_0: Oj ty smutny dzbanie. Przecież takie denne teksty były trendy rok temu. Nie rób więc z siebie głupka większego niż jesteś i odpowiedz jakoś merytorycznie, nawet jeśli się ze mną nie zgadzasz
Ej, mam radykalny pomysł: może zrobimy tak, że jak ktoś się chce szczepić to niech się szczepi i zamknie dupę a jako ktoś się nie chce szczepić to się nie szczepi i też zamknie dupę?


@RoastieRoast: bardzo fajny pomysł. Ja też mam podobny:

Może zrobimy tak, że jak ktoś chce zarażać, to niech zaraża i zamknie dupę, a jako ktoś nie chce zarażać, to niech nie zaraża i też zamknie dupę?
To nie rozwiązuje problemu rozwoju bardziej zjadliwych mutacji u niezaszczepionych.


@InsanelyIncredibly: Ten problem nie będzie rozwiązany, poza tym wirus mutuje także u zaszczepionych.

Our modeling suggests that SARS-CoV-2 mutants with one or two mildly deleterious mutations are expected to exist in high numbers due to neutral genetic variation, and consequently resistance to vaccines or other prophylactics that rely on one or two antibodies for protection can develop quickly -and repeatedly- under
Fajnie 100%, jego ciało, jego decyzja


@RoastieRoast: tak, a przy wypadku przy wysokiej prędkosci i przeciążeń do jakich wowczas dochodzi zabije swoich współpasażerów i innych uczestników ruchu drogowego