Wpis z mikrobloga

ale mam beke XD z jednej strony ciesze sie razem z wami ze sie towarzystwo zaraz pozabija
a z 2 to wszystko wasza wina - wystrugaliscie jednego mitomana z banana to teraz bedziecie miec drugiego xD teraz ten piotrunia ubowiec wyczul krew jaruni ktora pije kleszcz (co on nie widzial jak sie donejty za nic sypia?) no to do niego dolaczyl i tez sobie znalazl zywiciela XD

mi tam luz ale czy naprawde to musi byc taka chamowa? jakies kodowskie sieroty?

ale jak go chcecie trolowac by robil z siebie jeszcze wiekszego grubego rozowego to mi tam kompletnie wszystko jedno

kosno go powinien cisnac tak dlugo az dziad odwali kite XD
#kononowicz #patostreamy

nigdy w zyciu bym nie pomyslal ze tacy gnebiciele sie pojawia na szkolnej, hejterzy za pieniadze, tego jeszcze nie grali xD
  • 14
@Skate6788 Sam nie śpisz, a innym wypominasz, że nie śpią. Niezła hipokryzja. No i gdybyś robił projekt, to nie odpowiedziałbyś od razu. Mirkujesz. Wcale nie jesteś tu od nikogo lepszy( ͡º ͜ʖ͡º)
@salamsalejman: zielone konto moze zglosic post raz na godzine, zglosze co jakis czas jeden i mi sie limit skonczy XD
no bedzie momentami jeszcze gorzej bo dolaczy ten stary dziad
chociaz dobre i to ze bedzie mozna go potrolowac bo dziad to naprawde nic nie moze, zara odwali kite z tej nienawisci XD